• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kadınları Erkeklere Çekici Gösteren Özellikler

Çekici özellikler
  • 1

Çekici özelliklerKADINLARI ERKEKLERE ÇEKİCİ GÖSTEREN ÖZELLİKLER
Gülümseme
Doğal içten kocaman bir gülümseme erkeklerin en beğendiği özellikler arasındadır.Samimi ve saf bir tavırla gülümsemek erkeklerin içine işleyebiliyor.
Beyaz Dişler
Dişler bakımlı olduğunuzu gösteren önemli bir unsurdur.Beyaz ve parlak dişlere sahip kadınlar,
erkekler tarafından çekici bulunuyor.Erkekler, sararmış ve kötü görünen dişlere sahip kadınlardan da hiç hoşlanmıyor.
Ancak yapılan bir başka araştırmada ise aşırı derecede parlayan beyaz dişlere sahip kişiler, doğal beyaz dişlere sahip kişilere göre daha az çekici bulunuyor.
Ses Tonu
Erkekler ses tonu zarif buğulu iç gıcırtadan kadınlardan daha çok hoşlanıyorlar.Kaba yada cırtlak bebeksi sesi olanlar erkeklerişn yanında hemen düzeltmelidirler.
Kadınsı Duruş
Erkekler daha çok yumuşak hassas ve kadınsı özelliklerini doğal kullanan kadınlardan hoşlanıyolar.Avam yada çok cüretkar kadınlar bİraz alt sınırda kalıyor.
Dudaklar Ve Ruj Seçimi
Dolgun ve seksi dudakları kırmızıyla birleştiren kadınlar daha çok dikkat çekmektedir.Ama zamanla kırmızı rujun yerini daha pastel tonlarla daha doğal bir görüntü ve çekicilik elde eden kadınlar daha çok beğeniliyor.
Göz Kontağı
Göz kontağı demek gözünün içine bakarak konuşmaktır.Karsı tarafa seni önemsiyorum sana saygı gösteriyorum sinyalleri verir.