• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kabaran Saçlara En İyi Çözüm Önerileri

Kabarab saçlara en iyi çözüm önerileri
  • 1

Kabaran saçlara en iyi çözüm önerileriKABARAN SAÇLARA EN İYİ ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
Çoğu kadının bakmakta bakım yapmakta zorlandığı saç tipidir. Sürekli kabarık olan saçlar için çözüm önerilerimizi dinleyerek daha iyi sonuçlar elde etmiş olursunuz.
-Kabaran saçları her gün yıkanırsa saçın yapısı zamanla bozulur ve kabarmalara yol açar.Bunun için 3 günde bir yıkanmasını tavsiye ediyoruz.
-Saçlarınızı saç diplerinizi dairesel hareketlerle masaj yaparak şampuan uygulayın. Şampuan ya da krem uygularken saç tellerini fazla hırpalamayın böylelikle birbirine dolanmamış olur.
-Saçlarınızı çok sıcak suyla yıkamayın. Ilık ya da soğuğa yakın su en güzeli. Fakat sıcak sudan vazgeçemiyorsanız duştan çıkmadan son kez başınıza soğuk su tutabilirsiniz.
-Duşta saç kremlerini öneriyoruz. Islak saçınıza uygulayıp 3 dk bekletip durulayın.
-Saç tipiniz kabarıksa katlı kesim yapmayı öneriyoruz böylelikle uzun kabarık saçlarınıza katlı güzel bir durus verebilirsiniz.
-Duştan sonra saçınıza köpük veya jöle sürmenizi tavsiye ediyoruz.Böylelikle saçınız hem kabarmayıp hemde güzel şekil alacaktır.
-Saçlarınıza gliserin ve su ile hazırlanmış sprey ile tarayabilirsiniz. Gliserin ve su karışımı saçların yumuşamasını sağlayarak, yatıştırır, bu da saçların daha az kabarmasına yardımcı olur.
-Sık taraklar saçların daha fazla dalgalanmasına ve kabarmasına neden olur. Kalın uçlu tarakları tercih ederek hem kabarmanın hemde kırılmanın önüne geçebilirsiniz.
-Saçlarınızı kuruturken fön makinesine yönelmeyin.Kendi halinde kuruması kabarmasını engeller.


ETİKETLER