• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İstenmeyen Tüylere Acısız Çözüm

  • 1

Özellikle bayanların en büyük problemleri arasında yer almakta olan tüyler düzenli olarak alınmadığı takdirde oldukça itici bir görünüme sebebiyet verebilmekte. Yaz aylarında çok daha büyük bir probleme dönüşmekte olan tüylerden acısız bir şekilde kurtulmak için tüy dökücü kremlerden faydalanabilir ve kısa süre içerisinde istenmeyen tüylerden kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Vücudunuzda her bölgeye uygulayabileceğiniz bu krem cildinize asla zarar vermez. Tüy dökücü kremleri aktarlardan temin edebileceğiniz gibi aynı zamanda eczane ve marketlerden de kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Siz de acısız bir şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmak istemez misiniz?

Tüy Dökücü Krem Mucizesi

Vücudumuzda belirli bölgelerde meydana gelen tüylenme kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Tüylere zamanında müdahale esilmediği durumda çirkin bir görünümün yanı sıra ter kokusu gibi durumlara da sebebiyet verebilmektedir. Uygulama kolaylığı açısından ve 5 dakika gibi kısa bir süre içerisinde tüylerden kurtulma özelliği sunması ile pek çok kişinin ilgi odağı haline gelen tüy dökücü kremler hem bayan hem de erkekler tarafından kullanılmaktadır. Etkisini anında gösteren ve hiç bir şekilde acı hissi uyandırmayan tüy dökücü kremler özellikle yaz aylarında bayanların en büyük kurtarıcısı. Acısız tüy alma yöntemlerinden biri de jiletle tüylerden kurtulmak. Ancak jilet vücudunuzda kesiklere yol açarak canınızı yakmakta ve size zarar verebilmekte bu da vücudunuzda kalıcı kesik görüntülerine yol açarak estetik görünümde bozukluğa sebebiyet verebilmektedir.

Tüy Dökücü Kremlerin Uygulanması

Tüy dökücü kremleri vücudunuzda kol, bacak ve bikini bölgesine güvenli bir şekilde uygulayabilirsiniz. Uygulamak istediğiniz bölgeye bir miktar krem sürdükten sonra yaklaşık 10 dakika gibi bir süre bekleyerek krem sürülen bölgeyi bol su ile yıkayın. İşte istenmeyen tüylerden kurtulmak bu  kadar hızlı ve kolay. Acı ve kızarıklık gibi problemleri ortadan kaldıran bu kremi istediğiniz sıklıkta kullanabilirsiniz. Kremin sık bir şekilde kullanımı vücuda hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Ancak hızlı bir şekilde tüy dökme özelliğine sahip olan bu kremleri kullanırken oldukça dikkatli olmak ve yüz bölgesinden uzak tutmak gerekir.