• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Günlük Kolay Saç Modelleri

  • 1

Güne her başladığınız zamanda bugün ne giyeceğinizi düşünmek dışında saç modeli olarak da nasıl bir saç modeli yapmalıyım diye ister istemez düşünmek zorunda kalırsınız. Sizlere bu makalemizde yapımı kolay ve pratik olan rahatça kullanabileceğiniz günlük kolay saç modelleri olarak tercih edebileceğiniz saç tasarımlarından bahsetmeye çalışacağız. Bu saç modellerinden birini tercih ederek saçımı nasıl yapsam derdinden de bu şekilde kurtulmuş olacaksınız. Günlük hayatta kolaylıkla tercih edebileceğiniz yapımı ve basit olan saç modellerinden birini seçerek günlük yaşantınızda da şık olmayı başarabilirsiniz. Günlük saç tasarımları olarak şıklığına her daim önem veren bayanlara özel saç tasarımlarını sizler için sunmaktayız.

Günlük Pratik Topuz Modeli

Günlük koşuşturma içinde saçların toplu olması kişiyi gerginlikten kurtarmakla birlikte kişinin görünümüne de sadelik ve şıklık katmaktadır. Günlük pratik topuz modeli olarak kullanabileceğiniz bu saç modeli de bunlardan birisidir. Yapımı hem pratiktir hem de sizi günlük yaşantınızda bile şık göstermektedir.

Günlük saç topuzunu yapmak için saçınızın kulak arkasında her iki yandan saçlarınızı alıp ortada birleştirerek saçlarınızı toplayın. Aşağıda ensenizin hizasında olan topuzunuzu saçlarınızın her iki yandan sararak tokanın içine saçlarınızı sıkıştırın. Bu saç modelini günlük yaşantınızda tercih edebileceğiniz gibi topuzun üzerine takabileceğiniz taşlı şık tokalarla şık bir davete de bu tarz saç modelinle katılabilirsiniz. Yapımı son derece basit ve kişiye özel bir hava katmaktadır.

Pratik Burgu Saç Topuzu

Topuz modeli girdiğimiz sezon itibariyle bahar ayının tercih edilen saç modellerinden birisidir. Gerek gündelik yaşamda gerek se pek çok ortamlarda kullanabileceğiniz topuz modellerinden birisi de pratik burgu saç topuz modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu modeli yapmak için de uzun bir uğraşa gerek yoktur. Saçınızı yukarıdan topuz yapmak isteyen kişiler için bu model tercih edilebilir. Kişiye gündelik yaşamında da derli toplu bir görünüm katan burgu saç topuzunu yapmak için saçınızı yukarıdan toplayın. Saçınızı burgu şeklinde sararak saçınzın ucuna kadar geldikten sonra burguyu yuvarlayarak topuz şekli verin ve firkete yardımıyla topuzunuzu tutturun.