• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Gözaltı Morluklarına Karşı En Etkili Kremler

göz
  • 1

En çok şikâyetçi olunan konulardan biride gözaltı morluklarıdır. Gözaltı morluk ve halkalarının birçok sebebi olabilir. Bu sebepleri belli başlı sayacak olursak; uykusuzluk, fazla uyuma, alerjik reaksiyonlar, yorgunluk, sürekli stres, kullanılan yanlış ürün uygulamaları, yaşlanma, uzun süre bilgisayar kullanımı, beslenmeye özen göstermeme, hormonal değişiklikler ve vitamin eksikliği gibi birçok sebebi olabilir. Bunlardan kurtulmanın ilk adımı, sağlığımıza dikkat etmekten geçer. Neden olan faktörleri elimine ettikten sonra göz altı morlukları için krem uygulamalarına başlayabilirsiniz. Piyasada gözaltı morluğu için bir çok marka ve ürün bulunuyor. Bunları sizin için inceledik!

Krem dışında gözaltı morlukları için maskelerden de faydalanabilirsiniz. Hatta en pratikleri, salatalık ve patates maskesidir. Halkalar halinde kesip, göz kapağınıza koyup, 15 er dakika bekledikten sonra yüzünüzü yıkayabilir ve bu maskeleri düzenli kullanabilirsiniz. Gözaltı Morlukları Nasıl Geçer konumuzu mutlaka okuyunuz! Bunlara rağmen herhangi bir değişiklik gözlemleyemediyseniz, gözaltı morlukları için krem kullanımına başlayabilirsiniz.

Gözaltı Morluklarına Karşı Krem Tavsiyeleri
  • Skinceuticals A.G.E eye complex 15 ml olup, morlukların giderilmesine yardımcı olur. Bu ürünün piyasadaki fiyatı 390 TL dir.
  • Dermologica en çok kullanılan gözaltı morluk giderici kremlerinden biridir. Kullananlar memnun kaldıklarını iletiyor. Piyasa fiyatı ise 170 TL dir.
  • Forever alluring eyes gözaltı morluk ve halkalarına etki eden bir üründür. Piyasa fiyatı 75 TL dir.
  • Instantly ageless kremde gözaltı halka ve morlukların giderilmesine yardımcı olup piyasa fiyatı 79 TL dir.
  • Yves Rocher morluk ve torbalara karşı roll on göz kremi, benimde kullandığım ve etkisini bir kaç gün içerisinde gözle görülür fark ettiren başarılı bir ürün. Kişisel olarak oldukça memnun kaldığımın altını çizmek istiyorum. Gençlik iksiri serisinde bulunan bu ürünün fiyatı ise 79 TL.

Blog ve forumlarda paylaşılan tavsiyelere göre en iyi çözümleri sunabilecek kremleri sizinle paylaştık. Bunları kullanmadan önce mutlaka bir doktora göstermenizde fayda var. Eğer krem içerisinde bulunan bileşenlere karşı herhangi bir alerjik reaksiyon durumunuz var ise, kesinlikle kullanmamanız gerekiyor.

Morlukların ve halkaların sebeplerini doktorunuz dışında başka birinin bilme olasılığı sıfırın altında. Daha sonra doktorunuzun yazdığı kremleri kullanabilirsiniz. Bu kremlerden aldıysanız da mutlaka önce bir doktora danışın, onay var ise ve sağlığınız açısından bir problem oluşturmuyor ise kullanma aşamasına geçebilirsiniz. Aksi takdirde boşuna para harcamış ya da sizde alerjiye neden olabilecek bir kimyasal bileşeni cildinize uygulamış olursunuz. Sağlık ve güzellikle kalın!


ETİKETLER