• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göbek Yağlarından Kurtulmanın En Basit Yolu

Göbek Yağlarından Kurtulmanın En Basit Yolu
  • 1

Göbek Yağlarından Kurtulmanın En Basit YoluGÖBEK YAĞLARINDAN KURTULMANIN EN BASİT YOLU
Herkesin vücudunun bazı yerlerinde kilo fazlalıkları vardır.Bu bazen ödemde olabiliyor.Göbekte,kalçada, basenlerde ve omuzlarda fazla yağlar olabiliyor.İşte size en kısa yoldan tek bir tarifle göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün diyebiliriz.

Malzemeler
-1 yemek kaşığı taze rendelenmiş zencefil
-4-5 nane yaprağı
-1 yemek kaşığı karahindiba kökü
-3 su bardağı su
-2 yemek kaşığı bal
-1 tutam tarçın

Malzemeleri küçük bir tencerede kaynatıp 10 dk demlenmeye bırakın.Daha sonra süzerek cam bir şişeye koyabilirsiniz.
Kullanımı
Sabah aç karınla 1 su bardağı tüketip arkasından kahvaltınızı yapabilirsiniz.Öğlen yemekten sonra Akşamda yatmadan önce tüketmelisiniz.Bu çayı içerken aynı zamanda bol suda tüketmelisiniz.Hafif yürüyüşler ve egzersizler yaparak yağ yakımını hızlandırabilirsiniz.Haftada 3 kere uygulanması yeterlidir.Günlük taze hazırlarsanız daha iyi olur.

İçeriğinin Faydaları
-Karahindibanın özellikle kök kısmı yağ yakımında oldukça etkilidir.Ayrıca idrar sökücü kan şekerini düzenleyici ve bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır.
-Taze zencefil yağ yakıcı ve iltihap giderici olup aynı zamanda tok hissetmenizi sağlar.
-Tarçın tüm diyet listelerinde yerini almaktadır.Metabolizma hızınızı arttırmaya yardım edecek çeşitli kimyasal tepkimelere yol açarak vücut ısınızı yavaşça yükseltir. Oluşan bu ısı yükselmesi sayesinde de daha fazla kalori yakılır.Ayrıca aroma vericidir.

 

 


ETİKETLER