• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göbek Ve Yağ Eriten Yoğurtlu Limon Kürü

yoğurtlu limon kürü
  • 1

GÖBEK VE YAĞ ERİTEN YOĞURTLU LİMON KÜRÜ

Kısa zamanda göbek eritip fazla yağlarından kurtulmak isteyenler

için yoğurtlu limon kürü tercih edilen zayıflama yöntemlerindendir.Yoğurt ve limon kürü ile zayıflamaya başlamadan önce bilmeniz gereken önemli bir şey vardır bu da en fazla iki hafta devam etmeniz gerektiğidirİlk denemede etki göremeyebilirsiniz bu nedenle sakın olmayacak düşüncesine kapılıp da bırakmayın çünkü iki hafta içerisinde değişiklik olacaktır. Yoğurt ve limon kürü sayesinde göbek ve basen bölgelerindeki yağlardan çok fark edecek şekilde kurtulacaksınız.

 

Yoğurtlu limon kürü için gerekli malzemeler:

3 yemek kaşığı yoğurt (yağlı yağsız fark etmez)

Yarım taze sıkılmış limon suyu

Bir çay kaşığı pulbiber yada zerdeçal

Yoğurtlu limon kürünün hazırlanışı:

Bütün malzemeleri bir kase içerisinde karıştırın gece yatmadan önce yemeniz uygun olacaktır ancak bu kür yendikten sonra hiç bir şekilde bir şey yememeniz gerekir. Bolca su içebilirsiniz. Bu uygulamayı en fazla iki hafta sürdürün eğer memnun kalır iseniz bir hafta ara verip tekrardan başlayabilirsiniz.

Yoğurt  Limon Kürünün Zararları

Yoğurt kürü içerisinde pul biber bulundurması sebebiyle basur gibi rahatsızlığı olanların dikkatli bir şekilde tüketmesini öneririz. Bunun dışında hamile bayanlar ve emziren anneler için bu kürün uygulanmasını önermiyoruz. Çünkü uzmanlar hamile ve emziren annelere hiç bir zayıflama kürünü tavsiye etmiyor. Eğer yapacaklarsa da doktor kontrolünde diyet yapmaları gerekiyor.


ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.