• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Göbek Bandı İle Zayıflama

Göbek bandi ile zayıflama
  • 1

Göbek bandi ile zayıflamaGÖBEK BANDI İLE ZAYIFLAMA
Bir çok zayıflama yöntemleriyle karşılaşmış olabilirsiniz.Bunlardan biride göbek bandı. Göbek bandı vücudunuzda biriken gece metabolizmanın hızlanmasını sağlayan bir banttır.Diğer zayıflama yöntemleri ile kıyaslandığında artıları da eksileri de olan bu ürün zahmetsiz zayıflamanız da etki sağlayacaktır.
Göbek Bandı kullanımı:

Göbek bandını göbek deliğinin sağ tarafına ve göbeğinizin üzerine gelecek şekilde akşamları 1 adet yapıştırınız.
Mutlaka 12 saat vücudunuzda kalacak şekilde bırakınız ve 12 saat sonra çıkarınız.Bir sonraki günde yine aynı şekilde uygulamayı yapınız fazla bant yapıştırmaktan kaçınınız.
Uykudayken metabolizma en düşük seviyeye iner bu sebepten dolayı vücut uykuda aşırı yağ depolama eğilimindedir.
Bu nedenle geceleri kilo kaybını başlatmak önemlidir. Ağızdan alınan ilaçlar 2-4 saat metabolizmaya etki eder ve etkisi kaybolduğunda metabolizma tembelleşme sürecine girer
göbek bandı 12 saat boyunca yağ sentezini engelleyerek ve yağı ayrıştırarak gece kilo almayı engeller.

Çeşitli markalarda göbek bandı vardır.Sizin için en iyisini seçmek için uzmana danışın.
NOT:Sağlık adına her ürünü kullanırken mutlaka uyulması ve dikkat edilmesi gereken kurallar bulunur.
Makalede yazılan ürünün zayıflatmada etkili olduğunu sunan görüşler ürünü satan üreticilerin bilgisi doğrultusunda yazılmıştır.Göbek bandını kullanıp kullanmamak tamamen size kalmıştır.
Zayıflama bandı kullanan kişilerin özellikle doğum kontrol hapı, tiroit ilaçları ve kan ilaçlarıyla kullanılması tehlikeli sonuçlar doğurabilir.Bu tür ürünleri kullanmadan önce bir hekime başvurmalı, kontrolden geçip, eğer hiçbir sağlık sorunu yok ise öyle kullanılmalıdır.


ETİKETLER