• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Fönünüzün Kalıcı Olması İçin Öneriler

Fönünüzün Kalıcı Olması İçin Öneriler
  • 1

Fönünüzün Kalıcı Olması İçin ÖnerilerFÖNÜNÜZÜN KALICI OLMASI İÇİN ÖNERİLER
Hemen hemen tüm kadınlar fön yaptıktan sonra bir kaç günlük kullanmak ister.Ama dış etmenler saçın yapısı buna müsade etmeyebiliyor.Kötü yağlanmış elektriklenmiş mat gibi görüntüler ortaya çıkabiliyor.İşte fönünüzün kalıcı ve bir kaç daha fazla kullanmanız için öneriler;
-Saçınıza fön yaptırdıktan sonra hemen sönmesini istemiyorsanız saç diplerinizi canlandırmanız gerek.Bunun içinde saçlarınızı öne doğru atıp saç diplerine ilk önce ısı verip hareketlenmesini sağlayıp daha sonra makinenizin soğuk hava özelliği ile saçınızı havanlandırıp bir kaç dakika kurutun.Böylelikle saçınızın diplerine hacim kazandırmış ve sönmesini engellemiş olursunuz.
-Saçınızın mat görüntüsünü yok etmek için saçınıza krep uygulayarak hacim kazandırın.Saçınızın üst kısımlarına krep uygulamasını yaptıktan sonra tarağınıza sıktığınız sprey ilede yavaçta tarayın büylece saçınıza parlaklık kazandırmış olursunuz.
-Bir kaç gün fönlü saçla durmak tabi ki saçın yağlanmasına yağlı gözükmesine sebep olacaktır.Bunun için en etkili yöntem kuru saç şampuanıdır. Saç diplerinize kuru şampuan uygulayarak yağlanmayı yok edebilirsiniz.


ETİKETLER