• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Fazla Kilolara Elveda

  • 1

Dengesiz beslenme ve daha pek çok etkene bağlı olarak ortaya çıkan fazla kilolar oldukça can sıkıcı değil mi? Bu kilolar bizi görsel açıdan rahatsız etmenin yanı sıra aynı zamanda fazla kilolar sağlığımızı da tehdit etmekte ve pek çok hastalığa da davetiye çıkartmaktadır. Yaz ayının da yaklaşması ile birlikte fazla kilolar iyice göze batmaya başladı. Artık fazla kilolar ile vedalaşma zamanı geldi ve yaz ayına formda girmek için kilolar ile mücadelenin zamanı geldi çattı. Bayanların pek çoğu fazla kilolarından şikayetçi ve kilo vermek için çeşitli arayışlar içerisinde. Kilo probleminden kurtulmak için atlanmaması gereken en önem detay ise egzersiz. Düzenli ve sürekli yapılan egzersizler ile fazla kilolarınızdan kurtulabilir, daha sağlıklı ve daha formda bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

Doğru Egzersiz Hareketleri Seçin

Her ne kadar pek çok bayanın kilo problemi olduğu söylenmiş olsa da her bayan farklı bölgelerden kilo problemi yaşayabilmektedir. Kimi bayan üst bölgeden şikayetçi olurken kimi bayan ise basen bölgesinden kilo problemi yaşamaktadır. Kilo problemleri ile mücadelede egzersiz hareketlerini doğru seçmeniz daha hızlı ve daha sağlıklı sonuçlar elde etmeniz açısından büyük önem taşımaktadır. Egzersiz hareketleri birbirinden farklıdır ve her hareket farklı etkiler ile sonuç gösterir.

Evde Kilo Vermeye Ne Dersin?

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için spor salonlarına gitmenize gerek yok. Evde uygulayacağınız sağlıklı beslenme ve egzersiz hareketleri ile fazla kilolara elveda diyebilirsiniz. Dengesiz beslenmekte kilo alımını hızlandırmakta olan en büyük etkenler arasında yer almaktadır. Bu sebepten dolayı beslenme düzenine ve tüketilen besinlere dikkat etmek kilolar ile mücadelede size büyük katkı sağlayacaktır. Kendinize güzel bir diyet ve dengeli beslene listesi oluşturabilir ve ilave olarak düzenli egzersiz hareketleri ile formunuzu koruyabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken en önemli konu da yapılan egzersizleri ve diyet listenizi her gün düzenli olarak ve aynı saatlerde uygulamaya özen göstermelisiniz. Evde uygulayacağınız egzersizlerde bir spor aletinizin olmasına gerek yok. İnternet üzerinden evde uygulayabileceğiniz egzersiz hareketlerine kolay bir şekilde erişim sağlamanız mümkün.

 


ETİKETLER