• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Etek Modelleri İle Yapabileceğiniz Basit Kombinler

  • 1

Etek modası yaz kış modası devam eden ve modası ve kullanımı geçmeyen giyimlerdendir. İstediğiniz mevsimde eteğinizi uygun şekilde kombin yaparak pek çok ortama katılabilirsiniz. Etek modelleri ile yapılacak basit kombinler olarak bu yazımızda sizlere pratik giyim kombinlerinden bahsetmeye çalışacağız. Giy ve çık özelliği ile kullanımı kolay ve pratik olan giyim önerilerinden bahsederek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Etek kullanımı bayanların vazgeçemediği giyim modellerinden birisidir. Kışın triko, kadife etekler, yazın küloş etekler, baharda cıvıl cıvıl renkleriyle insanın içini açan ton ve desenlerde etek modelleri etek giyiminin her mevsim ve zamanda kullanıldığının ve tercih edildiğinin kanıtıdır. Etek kullanım modelleri olarak mevsimlere ve ortamlara göre hangi tip eteği nasıl kombinlemeniz gerektiği hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Kışın Etek Kombini Nasıl Yapılır?

Soğuk havalarda bacakları ısıtmak için genelde kışın pantalonlar en çok tercih sebebi olsa da etek kullanımından kışın da vazgeçmeyen kişiler için kış etek kombini olarak giyim stillerinden sizlere bahsetmeye çalışalım; Kış mevsiminden eteklerinizi en iyi şekilde kombinlemek için balıkçı yaka kazaklar, uzun triko hırkalar, ceketler kullanabilirsiniz.

Tarz ve stil sahibi olan bayanlar farklı kesim model etekler tercih ederek etkili bir giyim modeli sergileyebilirler. Çalışan bayanlar etek ceket tarzı giyim modelini tercih edebilir. Günlük kullanım için etek kazak kombini bile tek başına yeterli olacaktır.

Bahar ve Yaz Ayları İçin Etek Kombinleri

Girdiğimiz sezon itibariyle bahar ve yaz ayları için etek kombinleri olarak tercih edebileceğiniz pek çok seçenek vardır. Bu aylarda renkli ve cıvıl cıvıl yapısıyla tek başına bile çekici olan eteklerin üzerine seçebileceğiniz sade bir gömlek ya da bluz alımlı görünmeniz için yeterli olacaktır. Eteğinizin rengine uygun şekilde kıyafet seçimi yapabilirsiniz. Çanta, ayakkabı gibi, aksesuarlar da giyiminize uygun tarzda ve model de seçilebilir. Yazın uzun uçuşan etek üzerine keten düz renk ince bir ceket ve alımlı bir şapka sizi olduğunuzdan daha çekici ve hoş gösterecektir. Eteğinizin rengine ve desenine göre üst kombinizi de uygun şekilde seçebilir ve kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz.