• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Erkeklerin Evlenmekten Kaçındığı Kadınlar

Erkeklerin Evlenmekten Kaçındığı Kadınlar
  • 1

Erkeklerin Evlenmekten Kaçındığı KadınlarERKEKLERİN EVLENMEKTEN KAÇINDIĞI KADINLAR
Kadınlar nasıl erkeklerden çok şey bekliyorsa erkeklerinde evliliğe dair kadından beklentileri vardır.
-Erkekler kişiliklerini değiştirmek isteyen kadınlardan hoşlanmazlar.Bir erkeği elde ettikten sonra değiştirebileceğinizi düşünmek ve onu değiştirmeye çalışmak, yapabileceğiniz en büyük ilişki hatasıdır. Kimse kimseyi tam anlamıyla değiştiremez, birini sevecekseniz olduğu gibi sevmelisiniz.
-Erkekler babalık duygularını dışarıya yansıtmasalar da baba olmayı çok isterler.Çocuk sevmeyen istemeyen kadınlardan kaçınmaya çalışırlar.Eğer evli iseniz evliliğiniz ciddi anlamda sorunlu olmaya meyillidir.
-Evlilikte para harcama mevzuları çok önemli konulardır.Erkekler çok para harcamayan tutumlu, hesabını bilen, bir evi döndürecek kadınlar evlenilecek kadın kategorisine daha rahat giriyor. Ama gerekli gereksiz demeden her şeye para harcayan, tutumsuz olan kadınlar erkeklerin pek tercihi değil.
-Fazla küsen kibirli suratlı kadınlar erkekleri oldukça evlilikten ilişkiden soğutmaktadır.erkekler tam tersi şen şakrak şakacı yeri geldiğinde duygusal bayanlardan hoşlanmaktadırlar.
-Erkekler genelde kendinden üstün başarılı kadınlardan hoşlanmıyor.Kariyer sahibi, başarılı, özgüveni yüksek kadınların çekiciliği inkar edilemez. Ama kariyerine hayat memat meselesi olarak bakan, tüm planlarını kariyer geliştirmeye göre oluşturmuş kadınlar erkekleri korkutuyor.
-Patronluk taslayan kadın İlk başta erkek arkadaşınızın hoşuna gidecektir fakat daha sonra bu davranışınızın hoş bir yanı kalmayacak ve kendini sevgilisiyle değil de bir öğretmenle vakit geçiriyor gibi hissedecektir. Bu onu mutsuz eder ve sizden uzaklaştırır.
-Temizlikte önemli bir unsurdur.Erkeklerin hayali temiz düzenli evde yaşamaktır eşinin de aynı temiz bakımlı düzenli olması gerekmektedir.Başka türlüsü itici olacaktır.


ETİKETLER