• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti

Ender Saraç Hurma Yoğurt Diyeti
  • 1

Ender Saraç Hurma Yoğurt DiyetiENDER SARAÇ HURMA YOĞURT DİYETİ
Hurmanın tok tutucu özelliği herkes tarafından bilinmektedir.Eskilerin hurma ile beslenip tüm gün onun sayesinde ayakta durduğu gibi.Hurmanın içeriğindeki demir ve potasyum mineralleri ile birlikte metabolizmanın hızlandırılması açısından faydalı olduğu gibi lifli bir bitki olması sebebiyle de hurmayı zayıflamak için çok faydalı bir bitki haline getirmektedir. Hurma sindirim sistemini kolaylaştırmaya yardım ediyor.  Bu sayede bir hafta içinde 5 kilo ve daha fazlasını vermemize olanak sağlıyor. Hurma  yoğurt diyetinin bir diğer özelliği ise kan şekerini dengelemesi açısından faydalı olmasıdır. Hurmanın diğer özellikleri arasında kansızlık, kabızlık, halsizlik gibi rahatsızlıklara da faydası vardır.
Hurma yoğurt diyetini uygulayanlar genellikle bir haftada 3-4 kilo verdiklerini ifade ediyorlar.Erken sonuç almak isteyen hurma diyetini tercih edebilirler.Hurma diyeti uygulanırken sadece hurma ve yoğurt tüketilmektedir.Günlük baska hiç bir besine yer yoktur.
Haftalık hurma yoğurt diyeti uygulanması

Malzemeler
-147 tane Medine hurması
-Yoğurt

Sabah öğle akşam olmak üzere her öğünde 1 kase yağsız yoğurt ve 7 tane hurma tüketmeliyiz.Her öğünümüzde 7 tane hurma ve yanında da 1 kase yağsız yoğurt yeme hakkımız olacak.Günde 21 hurma ve 3 kase yağsız yoğurttan başka hiçbir şey tüketmemeliyiz.Bolca su içip arada yeşil çay ve çeşitli bitki çaylarını şekersiz tüketebilirsiniz.1 haftanın sonunda etkili sonucu kendiniz görmüş olacaksınız.Bol eksiler…


ETİKETLER