• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En İyi Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Ürünleri

  • 1

Yaşlanmanın korkunç belirtileri; Kaz ayakları, ince çizgiler, yaşlılık lekeleri. Onlar yıllarda ne kadar ilerlediğimizin silinemez bir göstergesi, ama yüzünde hayatının yol haritasını gerçekten kim ister ki? Yaşlanma sürecini durduramazsınız, ancak geniş spektrumlu bir güneş koruyucusu kullanarak, sigara içmeyerek, antioksidanlar açısından zengin yiyecekler yiyerek ve küçük bir kozmetik müdahale kullanarak bu belirtileri durdurabilirsiniz. Dermatologlar ilaç dolabındaki dağınıklığı yok etmemiz gerektiğini ve belirli ürünler kullanarak iyi sonuç elde edebileceğimizi söylüyor.

 Antiaging Ürünlerde Olması Gereken Maddeler

Krem Temizleyici: Yüzünü sabah ve akşam, cildi rahatlatan yumuşak bir temizleyici ile yıkayın Çevresel hasarı gideren beta-karoten ve cildi daha pürüzsüz yapan retinol içermeli.

Gençleştirici Serum: Cildinizi günde iki kez besler ve hücre döngüsünü destekler ve cildi kolajen yıkımından korur. Aveeno Gençleştirici Serum en iyiler arasındadır.

Skin Genesis Günlük Nemlendirici: Cildi sıkılaştırmak ve nemlendirmek için hyaluronik asit gibi bir suya (su emen doğal bir şeker) sahip bir krem ​​ile nemlendirin. SPF 15 ile L’Oréal Paris Skin Genesis Günlük Nemlendiriciyi deneyebilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Gece ve Gündüz Kremi Kullanımı

ANEW 24 Saat Gençleştiren Göz Kremi: Sabah ve gece göz kremi sürün. Nemlendirmekten fazlasını yapan birini seçin. Cildinizi ve göz çevrenizi serbest radikallerden (cilt yaşlanmasına neden olan moleküller) korumak, ince çizgileri tedavi etmek ve gözaltı halkalarını azaltmalıdır. Avon ANEW Gençleştirici 24 Saat Göz Kremi SPF 25 harika bir gündüz / gece kombinasyonudur.

Mükemmel Gece Kremi: Cildinizi sıkılaştıran ve nemlendiren bir nemlendirici ile uyurken cildinizi onarın. Boots No7 Protect ve Perfect Night Cream gibi retinol ve peptidleri içeren birini kullanın.

Antiaging Cilt Bakımında Peelingin Önemi

Ives Microdermabrasion Scrub: Haftada bir kez, bir yüz peelingi ile cildinizdeki ölü deriden kurtulun. Ives Microdermabrasion Scrub, ölü deri hücrelerini yavaşça sarar, dokuları tahliye eder ve gece kremini emmek için cildi hazırlar. Bunun dışında, stresi en aza indirmeye çalışın ve yedi yıl daha genç görünmeyi öğrenin. Yapılan çalışmalara göre stres her şeyde olduğu gibi cilt üzerinde de olumsuz etkiye sahip. Daha stresli kişiler daha çabuk yaşlanıyor. Bu yüzden stresi hayatınızdan çıkaramasanız da azaltmaya çalışabilirsiniz.