• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Güzel Kısa Saç Modelleri

  • 1

Saç modeli olarak kullanımı kolay ve pratik olan saç modellerinden birisi de kısa saç modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Kısa saç modelleri gerek iş yaşam koşturmasında işlerinden zaman bulup da saçına çok vakit ayıramayan kişiler için gerek gündelik yaşamda kullanım kolaylığı bakımından tercih edilmektedir. Uzun saç gibi çok uzun bakım istemeyen be kısa sürede şekle girebilen kısa saç modelleri tercih edilerek saç bakımında kolaylık sağlanabilir. Bu yazımızda hoşunuza gidecek ve severek tercih edebileceğiniz kısa saç modellerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu saç modellerinden beğendiğiniz modeli seçerek saçınızı bu tarz kestirebilir ve aynı zamanda görünümünüze de farklılık katabilirsiniz.

2018 Kısa Saç Modelleri

Kısa kesim saç modelleri olarak bu senin en çok beğenilen ve revaçta olan 2018 kısa saç modelleri olarak pek çok iddialı modelleri sizlerle paylaşacağız. Bu yılın gözde olan kısa saç modelleri içinde şu saç modelleri yer almaktadır;

Bob kısa saç kesimi:  Bu tarz kısa saç kesiminde saçların arkası kısa ve kabarık biçimde, yüzün ön kısmına doğru ise uzanan simetrik kesim saç modeli mevcuttur. Saçların uzunluğu kulak hizası ya da çok az aşağısındadır. Bu saç kesimi düz ve hafif dalgalı saç yapısına sahip olan kişiler için daha idealdir. Kullanımı oldukça rahat ve pratik olan bu modeli yüzü ince ve uzun görünümde olan kişiler tercih ederse çok daha etkili sonuç alınır.

Pixie kısa saç kesimi: Oldukça kısa olan bu saç modelinde saçın üst ve ön bölgesinde saç yoğunluğu daha çoktur.

Küt saç kesimi: Yılların eskitemediği modellerden birisi olarak kısa küt saç modelinde saçlar boyun hizasındadır. Yüz kısmı oval olan kişiler için en çok tercih edilen kısa saç kesim modellerinden birisidir.

Lob tarzı kısa saç kesimi: Bu tarz saç modelinde bob saç kesimine benzer tarzda bu model ortaya çıkmaktadır. Bu saç kesiminin bob tarzı saç kesiminden farkı daha uzun bir şekilde saç kesiminin yapılmasıdır. Bu saç modelinde saçlar dalgalı bir görünümde olur.