• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Etkili Öpüşme İçin Öneriler

En Etkili Öpüşme İçin Öneriler
  • 1

En Etkili Öpüşme İçin ÖnerilerEN ETKİLİ ÖPÜŞME İÇİN ÖNERİLER
Eşinizi yada sevgilinizi baştan çıkarmanın bir yolu da öpüşmektir. Öpüşmenin etkileyici olması size ve cazibenize bağlıdır.iyi bir öpüşme için gereken öneriler aşağıda sizi bekliyor.

Kendinize güvenin
En başta kendinize olan güveniniz öpüşürken daha büyüleyici çekici olmanızı etkisi büyüktür.Hem siz hemde eşiniz daha fazla zevk alır.Sakin ve yumuşak hareketlerle eşinizi ele geçirebilirsiniz.

Nefesinizi ferah tutun
Eğer etkileyici bir öpüşme istiyorsanız baştan kazanmanız lazım.Etkileyici öpüşmek için taze ferah bir ağız ve nefes oldukça önemlidir.Hiç kimse ağzı kokan birine yaklaşmak istemez sanırım.Dişlerinizi fırçalamanızı öneriyoruz eğer diş fırçalamak için uygun ortam ve zaman yoksa naneli şeker ve sakızlarla nefesinizi ferah tutabilirsiniz.

Dudaklara bakım önemli
Çatlak ve kuru dudaklarla kimse öpüşmek istemez.Bu yüzden dudaklarınızın yumuşak pürüzsüz olmasına özen gösterin.Dudak bakım kremleri veya balm ile dudaklarınızı yumuşatıp bakım yapın.

Dilinizi en sonda kullanın
Dilinizi öpüşmenin en etkili şehvetli, yerinde kullanmayın.Öpüşmenin tadını çıkarın ve dili en son hamlede kullanın aksi taktirde eşiniz tarafından hoş karsılanmayabilir ilk etapta.

Dudak çevresinden başlayın
Nazikçe öperek başlayın.Dudakların kenarlarını öpün çenesini sonra yavaş yavaş ortalara gelin.Dudaklarınızı ıslatıp eşinizin dudaklarına dokunup sonra yavaş yavaş hareketlerle dudaklarınızı oynatıp eşinizin dudaklarını rehin alın.

Ses çıkararak öpüşün
Ateşli bir öpüşme istiyorsanız hafif sesler eşliğinde öpüşün.Doğal olup seviyeyi aşmadan tahrik edecek uygunlukta öpüşün.

Ellerinizi kullanın
Öpüşme esnasında ellerinizi eşinizin yüzünde saçında vücudunda gezdirin.Bu onu dahada tahrik edecektir.Sarıp sarmalayın sizi bedeninde hissetsin.

NOT:
Eğer bu öpüşme tekniklerini uyguladıysanız eşinizin hangisi hoşuna gittiyse onunla devam edin.Hangisini istemiyor uzaklaşıyorsa onda ısrarcı olmayıp vazgeçin.Öpüşmenin faydası hem ruhen hem fiziken vardır.Üzüntüleri azaltır,mutluluk hormonu salgılar.Öpüşmek askı ilişkiyi canlı tutar mutluluk verir.


ETİKETLER