• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

En Basit Eyelıner Nasıl Çekilir?

En basit eyeliner nasıl çekilir?
  • 1

En basit eyeliner nasıl çekilir?EN BASİT EYELINER NASIL ÇEKİLİR?

Gözlerimize oldukça yakışan bu makyaj uygulamasını hemen herkes zor bir şekilde uygulamaktadır.Ya gözün her yerine titreyip dağıtmak yada az kuyruklu uzun kuyruklu gibi hatalar yapmaktadır. İster jel eyelıner, isterseniz göz kalemi veya likit eyelıner kullanabilirsiniz, farketmez. Eyelıner uygularken yapılması gerekenler aşağıdan takip edip kolayca uygulayabilirsiniz.
1-Dik olarak aynaya bakın. Eyelıner kuyruğunu ne kadar çekik istediğinize karar verip, gözün bitiş kısmından yukarı doğru önce bir kuyruk çekin. Kuyruğun uzunluğu size bağlı…
2-Kuyruğu çekme işlemi bitti sıra geldi eyelıner çizgisine. Çektiğiniz bu kuyruğun ucundan elinizi kaldırmadan tek hamlede düz bir çizgi çekin. Bu çizgi gözün ortasına kadar gelebilir. Daha kısa ya da uzun olabilir.
3- Bu sefer gözün iç köşesinden başlayan bir çizgi çekin ve bunu çektiğiniz diğer çizgi ile birleştirin. Çizginin inceden kalına gitmesi için gözün iç köşesinden başlayan çizgi ince olmalıdır.
4- Şimdi aynaya bakıp çizgi istediğiniz gibi olana kadar yoğunluğu arttırabilirsiniz. Çizginin üzerinden geçip kalınlaştırabilir kuyruğunda boşluk varsa doldurabilirsiniz.En basit eyeliner nasıl çekilir?


ETİKETLER