• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi

Elma Sirkesi İle Selülit Tedavisi
  • 1

Elma Sirkesi İle Selülit TedavisiELMA SİRKESİ İLE SELÜLİT TEDAVİSİ
Selülit karın ve basen bölgesinde oluşan portakal kabuğu görünümünde olan çatlaklara verilen isimdir.Kişinin vücudunda oluşan özellikle bayanlarda rahatsız edici bir durumdur.
Selülitin bir çok tedavi şekli vardır ve hemen hemen hepsinde olumlu sonuçlar vermektedir.Bunlardan biride elma sirkesidir. Selülitin yanı sıra elma sirkesinin faydaları arasında yer alan cildin asit seviyesini azaltması, ciltte bulunan fazla asitin neden olacağı sivilce, saç dökülmesi, cilt çatlakları gibi pek çok probleme karşı koyabilmesine destek olmaktadır.Ayrıca elma sirkesi aşırı kilolular ve selülitten şikayet edenler için harika bir seçenektir. Toksinleri uzaklaştırmanın yanı sıra birikmiş yağı da parçalamamızı sağlar.Hazmı kolaylaştırır.Lenfatik sistemimize iyi gelir ve kan dolaşımını iyileştirir.Tansiyonu ve kötü kolesterol olarak bilinen LDL’yi düşürür.Elma sirkesi aynı zamanda tıpkı karbonat veya limon gibi vücudun sağlıklı pH seviyesini korumasına yardımcı olur.
Malzemeler Ve Kullanım Şekli
Bir yemek kaşığı elma sirkesini nemlendirici krem ve losyonlarınıza yada esans yağlarınıza katabilirsiniz.Temiz cildinize masaj yaparak uygulayın.Günde iki defa uygulanabilir.
Düzenli kullanım sonucu 1 ayda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.