• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Düşük Bütçe İle Evlenme Teklifi

  • 1

Evlilik iki insanın hayatlarını birleştirmesine denilir. Sevdiğiniz biri ile hayatınızı birleştirmek istiyorsunuz. Fakat nasıl bir evlenme teklifi yapsam diye kararsız mı kaldınız. Üstelik kısıtlı bir bütçeniz var ama unutulmaz bir evlilik teklifi yapmak istiyorsanız sizin için düşük bütçe ile evlilik teklifi nasıl yapılır? Diye araştırma yaptık. Aslında çok zor değil. Adım adım evlilik teklifi nasıl yapılmalı sizlere anlatmak istedim.

Günümüzde evlenme teklifleri oldukça popüler. Özellikle ünlülerin yaptığı evlilik teklifleri kızların başını döndürüyor. Her genç kızın hayalinde muhteşem bir evlilik teklifi ile evlenmek geçiyordur. Fakat ne yazık ki ünlülerin yaptığı evlenme teklifi gibi bir teklif yapmak bütçenizi zorlayabilir. Hani derler ya çıtayı yükseklerde tutmak imkansız. Uygun bir bütçe ile evlilik teklifi nasıl unutulmaz hale getirilir.

Mum Işığında Evlilik Teklifi

Kız arkadaşınız mum ışığından hoşlanıyorsa işte size muhteşem bir fırsat. İkinizin sevdiği bir mekana giderek planlı ve mum ışıklarında, arkada güzel bir müzik (ikinizin şarkısı olabilir) eşliğinde evlilik teklifi yapmanız onu özel kılacaktır.

İlk Buluştuğunuz Yerde Evlilik Teklifi

Muhtemelen ilk buluştuğunuz bir yer vardır. Bura bayanlar için unutulmaz bir mekandır. İlk buluştuğunuz mekana giderek, çay veya kahve ya da yemek mekana uygun ne varsa. Eski anılar eşliğinde evlilik teklifi, evet yanıtını almadan masadan kalkmamanız için güzel bir andır.

Fotoğraf Kabinlerinde Evlilik Teklifi

Son zamanlarda fotoğraf kabinlerinde, fotoğraf çekilmek oldukça meşhur. Ayrıca karşınızda ki partneriniz için hiç ummadığı bir an. O tam objektife odaklanmışken evlilik teklifi ederseniz hem bu anı ölümsüzleştirir, hem de ortaya çok güzel anılar çıkar.

Yeteneğinizi Kullanarak Evlilik Teklifi

Yeteneğinizi ortaya çıkarmak ister misiniz? Her kişinin özel bir yeteneği vardır. Gitar çalmak, resim çizmek, şarkı söylemek, dans etmek ve daha akla gelebilecek birçok şey. Bunu kullanarak karşınızda ki kişiye evlilik teklifi edebilirsiniz.

Evde Evlilik Teklifi

Evinizi güzel bir şekilde organize ederek evlilik teklifi yapmak, maliyeti uygun olacak hem de romantik anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır.