• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Düğüne Günler Kala Saç Rengi Değiştirilmeli Mi?

  • 1

Düğününüze çok az bir zaman hatta günler kaldı diyelim. Saç renginizi değiştirmek istiyorsunuz ve kararınız daha belli değil. Böyle bir riske girmeye emin misiniz? Günler kala saç rengi değişikliği riskli değil mi?

Saç rengini değiştirmek istemek bayanların en doğal haklarından biridir. Fakat düğüne günler kala siz olsanız saç renginizi değiştirmek ister misiniz? Saç rengi istediğiniz gibi tutabilir. Ama bunun yanı sıra tutma ihtimali de var. Düğüne sadece günler kala saç rengi değiştirmek oldukça risk isteyen bir durum. Belki düğününüz bu saç rengi yüzünden mahvolacak. En güzel gününüzde istediğiniz gibi görünmeyeceksiniz. Belki işin heyecanı bu olsa gerek diye düşünüyorsunuz ama saç renginiz istediğiniz gibi olmayabilir. Bu nedenle sizlere bugün saç renginizi günler kala değiştirmek istiyorsanız ne yapmanız gerektiği hakkında tüyolar vereceğim.

Düğüne Günler Kala Saç Rengi Değişikliği

Düğün zamanı saç rengi değiştirmek oldukça riskli bir iş. Saç rengi değiştirmek için aylar önce karar vermelisiniz. Saçınız kötü olduğu durumda tekrar saç rengi değiştirme şansını yakalamalısınız. Neden diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Çünkü saç renginiz istediğiniz gibi olmayıp, şık bir görünüm elde edemeyebilirsiniz. Başka bir yandan düşünürsek saçlarınızın deforme olma ihtimalini de göz önünde bulundurmalıyız.

Özellikle koyu renk tonunda geçiş yapmak isteyen bayanlara önerim kuaför seçiminizi çok iyi şekilde yapmanız gerekiyor. Aksi durumda koyu renkten açık tonlara geçiş oldukça zordur. Bu nedenle saç renginiz tam tutmayabilir.

Gelinlik seçimini yaptıktan sonra birde saç modeli seçimine gelir. Saç modeli seçerken saç rengi uyumu da oldukça önemli. Tabi, saç rengi değiştirmek için en azından 1-2 ay önceden karar vermenizde fayda var. Böylece saç renginizi beğenmezseniz tekrar değiştirme şansına sahip olabilir, saçlarınızı deforme etmeden düğüne hazırlık yapabilirsiniz.

Trend Saç Renkleri

Biliyorsunuz son zamanlarda doğallık hakim olsa da farklı olmak isteyenler saçlarını sıra dışı renklere boyatıyor. Bu yılın trendleri arasında flörtöz pembe var. Bunun yanı sıra yeşil, uçuk mavi ve mor renkli saç renkleri de ilgi görüyor.