• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Cilt Bakımında Anti-Age Ürünleri

  • 1

Günümüzde daha genç ve parlak bir cilde sahip olmak için birçok cilt bakım ürünü kullanılıyor. Özellikle 25 yaşından sonra cilt bakımı yaparken yaşlanma karşıtı ve kırışıklıkları önlemek adına yapılan cilt bakımları oldukça önemli. 2019 yılında iyi bir cilt bakımı yapmak için nasıl ürünler kullanmamız gerekir? Gelin birlikte göz atalım.

2019 yılının en çok tercih edilecek markalarını sizler için araştırdık. Oldukça kaliteli markaların ürünleri ile bu yıl sizde güzel bir cilt bakımı yapabileceksiniz.

  1. Serox Instant Result Mask

Yorgun bir hafta sonrasında cildinize iyi gelebilecek bir maske arıyorsanız kesinlikle adını hakkıyla taşıyan bir maske ile tanışmaya hazır olun. Serox Instant Result Mask ürününden elinize ceviz büyüklüğünde sıkın. Göz ile temasından kaçınarak yüzünüze eşit miktarda aşağıdan yukarı masaj yaparak uygulayın farkı gözünüz ile görün.

  1. LR Zeıtgard Beauty Diamond Yüz Bakım Yağı

Olgun bir cilt yapısına sahipseniz kesinlikle tercih etmeniz gereken bir ürün. 3 farklı kullanım şekli olan LR Zeıtgard Beauty Diamond yüz bakım yağını cilt temizliği yaptıktan sonra sabah akşam 3 ile 5 damla arasında kullanılmaktadır. Anti-age ürünü olarak kullanılabilecek muhteşem bir üründür.

  1. La Colline Hücresel Göz Maskesi

Daha genç bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir üründür. Üst segment cilt bakım ürünleri tercih edenler bu ürünü kullanarak istediği görünümü elde edecek. La Colline marka ürünü kullanarak cilt bakımında öne geçin.

  1. Cilt Lekelerine La Colline LC White C Serum

Cilt lekeleri ile başa çıkamayanların tercih etmesi gereken bir üründür. La Colline LC White C Serum sayesinde cildinizde oluşan lekeler ile başa çıkabileceksiniz. İçerisinde yer alan C vitamini sayesinde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

  1. L’Occitane Overnight Reset Serum

İçeriğinde 3 aktif yağ bazlı serum bulunmaktadır. Bu sayede cilt bakımında öne geçen bir ürün olmayı hak ediyor. İlk kullanımda dahi etkisini gösteren serum sayesinde daha parlak ve genç bir görünüme sahip olacaksınız. Özellikle karma ve sivilceli ciltlerin tercih etmesi gereken bir ürün diyebiliriz.