• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Büyük Göğüsler Avantaj Mı Dezavantaj Mı?

Büyük Göğüsler Avantaj Mı Dezavantaj Mı?
 • 1

Büyük Göğüsler Avantaj Mı Dezavantaj Mı?BÜYÜK GÖĞÜSLER AVANTAJ MI DEZAVANTAJ MI?

Fiziksel açıdan büyük göğüslere sahip olmanın kendi kadar “büyük” avantajları olduğu düşünülür. Büyük ve dolgun göğüslere sahip olmak için bir çok kadın bıçak altına yatmaktadır. Bu zorlu süreci hiç düşünmeden yaşayan kadınların yanında birde büyük göğüslerinden dolayı bıçak altına yatan kadınlar var. Her ne kadar büyük göğüsler kadınlar için avantaj gibi görünse de dezavantajlarının da olduğu gözardı edilemez.

Bizde büyük göğüslerin ne gibi dezavantajları var sizler için toparladık. İşte sadece büyük göğüslü kadınların anlayabileceği o sıkıntılı durumlar…

 • Bel Ağrıları: Büyük göğüslü kadınların en büyük problemleri bel ağrılarıdır. Göğüsler öne doğru ağırlık yaptığı için omurganın pozisyonu değişir ve belde ağrı oluşturur. Bu şikayet ileri derecede olduğunda ameliyatla göğüsler küçültülür ve normal bir boyuta gelir.
 • İnce Sütyen Kullanmak: Büyük göğüslü kadınların en büyük dertlerinden biri genelde kalın askı sütyen kullanmalarıdır. Sakın, “Aman ne büyük dert” demeyin! Zira piyasadaki en seksi ve en moda sütyen tasarımların hemen hemen ince askılı. Tabi birde dolgusuz sütyen aramak var.
 • Çarpmadan Yapamazlar: Büyük göğüslü kadınlar için masanın öbür ucundan bir şeyi almaya çalışırken, sakarlık yapmadığı çok nadir görülmüştür.
 • Gömlek Giysem Mi Giymesem Mi: Büyük göğüslü kadınlar için doğru kesim gömlek bulmak sanılanın aksine çok zordur. Neden diye sorarsanız, düğmeleri kapatınca gömlek üstünde küçükmüş gibi duruyor, düğmeleri açınca da “tahrik unsuru” oluyor.
 • Yoga Yapmak Bir Hayal: Yoga dersinde herkes huzur bulmaya çalışırken büyük göğüslü kadınların en büyük kabusu hareketleri diğerleri kadar rahat yapamamaları. Bunun nedeninin de öne doğru ağır çeken göğüslerdir.
 • Çifte Standarttan Dertliler: “Kadınlar, erkekleri etkilemek için giyiniyor” diye kim demişse hata etmiş. Aslında kadınlar ya kendi için ya da diğer kadınlara hava atmak için giyinir. Ama ne yazık ki bu durum büyük göğüslü kadınlar için daha da zor.
  Neden mi? Çünkü küçük göğüslü kadınlarla aynı elbiseye giydiklerinde, küçük göğüslü kadınlar çok şık onlar da fazla cüretkar oluyor.
 • Vücutlarının Olduğundan Daha Geniş Görünmesi: Büyük göğüslere sahip olmak için çoğu kadının bıçak altına yattığı doğrudur. Ancak bilmedikleri bir şey varsa o da kadının beli ne kadar ince olursa olsun büyük göğüslü kadınların üst kısmı her zaman olduğundan daha kalın ve geniş görünüyor.
 • Yüzüstü Yatmak Bir Hayal: Yüzüstü yatarak uyumak en çok tercih edilen uyku pozisyonlarından biridir. Ne yazık ki bu durum büyük göğüslü kadınlar için çok farklı. Zira yüzüstü yatmaya çalıştıklarında, büyük göğüslerine uygulanan baskı rahatlıktan çok acıdan başka bir şey değil.
 • Yer Çekimi Her Zaman Kazanır: Yer çekimine yenik düşen sadece cildimiz değil. Büyük göğüslü kadınların en büyük yaşadığı sorunlardan biri de memelerinin yıllara meydan okuyamadan hızlıca sarkmasıdır. Bundan kaçmak pek mümkün olmamaktadır.

 


ETİKETLER