• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Burçlarına Göre Erkekleri Tavlama Taktikleri

  • 1

Burçlar insanların karakterleri üzerinde etkilidir. Gökyüzü insanların davranışlarını ve iç dünyalarını belirliyor. Bu yüzden de her burcun kendine özgü karakteristik özellikleri oluyor. Bir erkeğin burcunu bilmeniz ve o burcun özelliklerine göre davranmanız aşka atacağınız adımlarda sizlere tüyolar verecek ve sevdiğiniz erkek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. İşte, burçlara göre erkekleri tavlama taktikleri

Koç Burcu Erkeği

Koç burcu erkeği duygusallıktan uzaktır ve kararlarını tamamen mantık çerçevesinde alır. Sabırsız, aceleci ve hırslıdır. Güçlü, doğal ve kendinden emin kadınlardan hoşlanırlar.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa erkeği baskın bir karaktere sahiptir. Güzellik, bakım ve maddiyat boğa erkeğini en çok etkileyen özelliklerdendir. Eleştirilmeyi çok sevmezler. Enerjik ve oldukça da hayat doludurlar.

İkizler Burcu Erkeği

Akıl ve mantık ikizler burcu erkeğinin en temel özellikleridir. Entelektüel yönleri oldukça fazladır. Baskı ve üzerinde hakimiyet kurulmasından asla hoşlanmazlar. Kıskançlıklar ve çok soru sorulması ikizler erkeğinin hemen uzaklaşmasına neden olacaktır.

Yengeç Burcu Erkeği

Annesine düşkün ve evcimen bir yapıya sahip olan yengeç burcu erkeğini kazanmak istiyorsanız işe öncelikle ailesinden başlamalısınız. Titiz, düzenli ve sadık oldukları kadar içleri sevgi doludur. Aşkınızı göstermekten asla çekinmeyin. Dürüstlük ve güven yengeç burcu erkeği için oldukça önemlidir.

Aslan Burcu Erkeği

Şımartılmayı sever. Cömerttir ve her mantıklı karara uyum sağlar. Ancak kendisine mantıksız gelen bir konuda asla onu ikna edemezsiniz. Aslan burcu erkeği gösterişi sever.

Başak Burcu Erkeği

Aşkla ve insanlarla arası çok iyi olmayan başak burcu erkeği hoşlandığını hemen belli edemez. Saf ve temiz duyguları vardır. Bu duyguları paylaşınca kirlendiğini düşünür ve başak burcu erkeği ilk adımı hep karşı taraftan bekler.

Terazi Burcu Erkeği

Kurnazlık ve centilmenlik deyince ilk akla gelen terazi burcu erkeği oluyor. Övülmekten ve sürekli pohpohlanmaktan çok hoşlanırlar. Az konuşan, zarif ve ne istediğini bilen kadınlar terazi burcu erkeği için kaçırılmayacak fırsattır.

Akrep Burcu Erkeği

Sadık, şefkatli ve bakımlı kadınları tercih eden akrep erkeği çok fazla enerjiktir ve bazen bu enerjiye ayak uydurmak zor olabiliyor. Aşırı kıskançtırlar ve kıskandırılmaya asla gelemezler.

Yay Burcu Erkeği

Maceracı, içten, esprili ve anı yaşamayı severler. Sıkıntıya asla gelemezler. Hesap sorulması, sorgulanması ve eleştirilmesi yay burcu erkeğinin kaçmasına neden olacaktır.

Oğlak Burcu Erkeği

Konuşkan ve inatçı olarak niteleyebiliriz. Oğlak burcu erkeği çok tutumludur. Asla savurganlık yapmaz ve hesap kitap yapmadan hiçbir işe girişmez. Evlilikten çok korkarlar.

Kova Burcu Erkeği

Koca burcu erkekleri her adımını aklını kullanarak atar. Akıl ve mantık her şeyden önce gelir. Özgür ruhludurlar. Hesap sorulması ve sorgulanmasını asla istemezler. Duygularını açıkça gösteremezler ancak bağlandıkları zaman da kolay kolay bırakamazlar.

Balık Burcu Erkeği

Tam bir aşk adamadır. Hayalperesttir ve aşkı sınırsız şekilde yaşarlar. İlgi ve şefkati çok fazla beklerler. İlgisizliği hissettiği zaman hemen kaçar. Bu yüzden balık burcu erkeğine her an ilginizi gösterin ve aşkı doyasıya yaşatın.