• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boyalı Saçların Bakımı

  • 1

Saç bakımı saçların daha güçlü ve daha güzel bir görünüme sahip olması için oldukça önemlidir. Dış görünümü büyük oranda etkileyen ve büyük bir değişim yaratan saçlar özellikle bayanlar için görselliğin tamamlayıcısıdır. Pek çok bayan saç modelini ve saç rengini sık sık değiştirerek hem kendini yenilenmiş hisseder hem de farklı bir tarz ortaya koyar. Ancak boyanan saçlar çok çabuk yıprandığı için boyalı saçın bakımı normal saç bakımına göre biraz daha zordur. Boyanın akmaması, daha parlak görünmesi ve en önemlisi de saçı yıpratmaması için boyalı saçlara düzenli olarak bakım yapılmalıdır.

Bakım Maskeleri İle Saçlarınızı Besleyin

Saç bakım kremleri ve saç maskeleri ile hem saçlarınızı besleyerek şımartabilir hem de daha dolgun ve göz alıcı bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Saç bakımınız için kuaförlere tonlarca para dökmenize gerek yok. Evde hazırlayabileceğiniz doğal bakım maskeleri ile saç bakımınızı evde kendiniz de yapabilirsiniz. Bakım maskeleri saçlarınızın kuru ve bakımsız görünmesinin önüne geçerek saçınızı nemlendirir ve daha parlak bir görünüm kazandırır. Ayrıca saç bakımının düzenli olarak yapılması saç dökülmeleri ve kepek problemlerinin de önüne geçmede büyük rol oynamaktadır. Boyalı saçlara uygulanan bakım saçların daha kolay taranmasına ve rengini daha çok ortaya koymasına yardımcı olmaktadır. Bu arada hatırlatmakta fayda var diyerek çok sık saç boyatmanın saçı yıprattığını da belirtmek isteriz.

Zeytinyağı Mucizesi

Zeytinyağının faydaları pek çok kişi tarafından bilinmektedir. Zeytinyağı mucizesi saç bakımında da oldukça etkili. Zeytinyağı saçların daha gür ve daha sağlıklı olmasına katkı sağlar ve saç derisini de besleyerek saçları kökten uca bakıma alır. Boyalı saç bakımında saçların daha yumuşak olması için zeytinyağı bakım kremlerinden çok daha etkilidir ve uygulandığı andan itibaren saçlara anında yumuşaklık kazandırır ve kolay taranmasını sağlayarak koparak dökülmelerin önüne geçer. Uzun saç sevenlere de güzel bir haberimiz var. Saçınıza zeytinyağı ile düzenli olarak saç bakımı yaparak saçlarınızın daha hızlı bir şekilde uzamasını sağlayabilirsiniz. Zeytinyağı ile hazırlanan saç bakım maskeleri boyalı saçların en büyük kurtarıcısı.