• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Bir Erkeği Kazanmak İçin Bilinmesi Gerekenler

  • 1

Bir erkeği baştan çıkarmak bir sanattır ve işin en eğlenceli kısmıdır. Bir erkeğin üzerinde yarattığı cinsel gerginlik kadınların en çok haz duyduğu şeylerden biridir. Erkeği baştan çıkartmanın ipuçları ise bazen sinsi veya şematik olabilir, ayrıca edepsiz olmakla hiç ilgisi yok, sadece kadın olmanın avantajını kullanırlar. Bir adamı arzuyla terletmenin çeşitli yolları vardır. Şüphesiz, erkekler ilk önce gözleriyle satın alırlar, görsel etkileşim, en azından kadınlardan daha fazladır. Gerçek böyle, erkekler duygusal olarak bir bağ kuracaklarsa, o harika cinsel fiziksel çekime ihtiyaç duyarlar.

Erkeği Baştan Çıkarmanın 5 Yolu

1- Göz Teması:

Ona ilgi duyduğunuzu düşünmesini istemiyorsunuz, bu yüzden bakışlarda aşırıya kaçmayın. Bak, ama sana baktığı gibi bak. Bunu yaparak, ona bakıp bakmadığınızdan asla emin olamaz. Ve yine de, seni daha çok merak etmeye başlar. İşte erkeği baştan çıkartmanın ilk adımı budur.

2- En Seksi Yanını Görmesine İzin Ver:

Seksi olduğunu mu düşünüyorsun? Yok hayır? O zaman seksi görünmeye başlamalısın. Eğer acımasız bir baştan çıkarıcı olmak istiyorsan, kendini iyi hissetmek zorundasın. Ve bunu yaptığınızda, bu hareketi mükemmelleştirebilir ve maksimum kullanıma sokabilirsiniz. Erkekler göğüsleri ve popoyu sever. Baştan çıkarmak istediğin adamın yanındayken elinden geleni yap. Kıvrımlarına ve o seksi bacaklarına hayran olsun. Vücuduna aşık olduğunda, kesinlikle senin tarafından baştan çıkmanın yolunda.

3-Ofis Kıyafetlerini Vurgula:

Bir kadın olmanın büyüleyici yanı, son derece kısa etek giymek ve inanılmaz dekolteler kullanmak ama bir sapık olduğu için bir adamı suçlayabilmektir. Elbette, kadınlar, bu seksi kıyafetler ile herkesi etkilemek için dolaşmıyor. Kadınlar sadece baştan çıkarmak istediği erkekler için bu sevimli kıyafetleri giyiyor. Yani diğer bütün sapıklar, uzaklara bakabilir.

4-Onun İçin Gülümse:

Erkekler, daha mutlu ve daha eğlenceli görünen kadınlarla birlikte olmaktan hoşlanırlar. Gülümseyen, flörtöz bir kadın, sinsi, sık suratlı bir kadından çok daha ulaşılabilirdir. Onunla sohbet ederken, sık sık gülümse. Bu iyi huylu ve mutlu görünmeni sağlayacak ve onu sana çekecek.

5-Beklenmeyen Dokunuşlar:

Öğle yemeğinde sohbet ederken,  bir noktayı vurgularken ya da caddeyi geçerken elinizi tuttuğunda, parmaklarınızı avuç içine yerleştirin. Yanında oturuyorsanız, ayaklarınızın ayaklarına dokunmasına izin vermeyin ve fark etmemiş gibi davranın. Size dokunmasına izin verecek koşullar yaratın ve daha fazlasını istemesini sağlayın.