• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Bepanthen Krem Faydaları ve Çeşitleri

bepanthen
  • 1

Bepanthen ürünleri; yatıştırmak, iyileştirmek ve cildinizi tahriş ve yaralardan korumak için formüle edilmiştir. Sizde veya ailenizde oluşabilecek hemen hemen her cilt probleminde, Bepanthen cildinize nazik bir iyileştirme etkisi sunacaktır. Yazının devamında Bepanthen’in ne işe yaradığını, faydaları ve çeşitleriyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bepanthen, siz ve aileniz için pişikten küçük yaralara ya da kesiklere kadar her türlü problem için etkili bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bepanthen Faydaları Nelerdir?
  • Uygulamanızdan hemen sonra deriye nüfuz ederek anında etki eder.
  • Sadece yüzeyde kalmayarak, kısa sürede cilt katmanlarının derinine inerek iyileştirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olur.
  • Aynı zamanda da diğer kremleri kullandığınızda karşılaşabileceğiniz problemlerden biri olan cildinizin nefes alma problemini de Bepanthen ile yaşamazsınız, çünkü hafif formülüyle cildinizin nefes almasını engellemeyecek şekilde üretilmiştir.
  • İçindeki pro-vitamin B5 ile yenilenme sürecini içeriden de destekler ve iyileşmeyi hızlandırır.
  • Bepanthen’in içeriğindeki tüm bileşenler üstün nemlendirme ve bakım özelliğine sahip olan maddelerden seçilmiştir.

Alakalı Konu: Hangi Bitkiyi İçeren Ürünleri Almalısınız?

Bepanthen’in Ürünleri Çeşitleri Nelerdir?

Bepanthen’in tüm ürünleri nazik ve etkili iyileştirme sunar, ancak farklı problemler için özel olarak siz ve aileniz için geliştirilmiş ürünlere sahiptir; Bepanthen Yara Merhemi, Bepanthen Merhem ve Bepanthen Antiseptik Cilt Kremi gibi.

Bepanthen Yara Merhemi ve Bepanthen Plus

Örneğin, siz veya ailenizden biri düşüp yaralandı, çabuk iyileşmesini sağlamak için yapabileceğiniz en uygun şey mikropların yaraya girmesine engel olmak olacaktır. Çünkü, eğer bir yara temizlenmez ve enfeksiyon kaparsa iyileşme çok daha zor olur ve uzun sürer. Küçük kesikler ve bereler eğer paslı bir cisim tarafından oluşmadıysa, düzgün bir bakım yapmak ve enfeksiyonu önlemek için yeterli olacaktır. Bunun için ise Bepanthen Yara Merhemi’ni kullanabilirsiniz. Ve tabii ki, bir yara ilk aşamalarda enfeksiyona daha duyarlı olacağından, yaralanma gerçekleştikten hemen sonra Bepanthen Plus ürününü kullanabilirsiniz. Bununla birlikte mikropların yaraya girme olasılığını en aza indirmiş olursunuz.

Bepanthen Merhem

Bepanthen Merhem, çzellikle bebeğinizdeki pişik sorununda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiz etkili bir üründür. İçeriğindeki maddeler pişiği tedavi edecek ve düzenli kullanımla bölgede tekrar pişik olmasını da engelleyecektir. Klinik çalışmalar Bepanthen Merhem’in bebeğinizin cildini korumak, pişiği önlemek ve hatta pişik oluşumunu azaltmakta etkili olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca, içeriğinde herhangi bir renklendirici, parfüm ya da yapay koruyucu olmadığından, bebeğinizin pişik sorununa nazik bir çözüm sunar.

Bepanthen Antiseptik Krem

Özellikle kış aylarında çatlayan derinin onarılması ve iyileşmesine yardımcı olur. Cildiniz nemlendirici ve dış etkenlerden koruyucu etkileri olan doğal yağların dengeli bir karışımına sahiptir. Bu doğal koruyucu yağlar kaybolduğunda, mesela elinizi sert sabunlarla yıkadığınızda bu olabilir, cildiniz kurur ve tahriş olur, bu da zaman içinde onarılmazsa çatlamaya yol açar. Bepanthen Antiseptik Krem gibi etkili bir krem kullanarak bu sorunu da çözebilirsiniz. (1)

Bepanthen Fiyatları

Bepanthen Bepantol Krem fiyatı piyasada yaklaşık 13-15 TL arasında,

Bepanthen Plus Krem fiyatı yaklaşık 12-15 TL arasında

Genel olarak bepanthen ürünleri uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor ve fiyat aralığı 7-20 TL arasında değişiyor.


ETİKETLER