• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aldatmak İlişkiyi Bitiriyor!

  • 1

Genel olarak çiftler aldatılmayı asla kabul edemez ve aldatma söz konusu olduğunda ilişkiyi sonlandırır. Evlilikleri ve ilişkileri sonlandırmakta olan en büyük etkenlerden biri de çiftlerden birinin aldatmasıdır. İlişkide aldatmayı tetiklemekte olan pek çok etken gözlemlenebilmektedir. İlişkilerin genelinde aldatanlar söylemekte oldukları bir takım yalanlar ile kendilerini ele vermektedir.

Eşinizin sizi aldattığından şüphe duyuyorsanız eşinizin hareket ve davranışlarını takip ederek sizi aldatıp aldatmadığını kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Genel olarak aldatan çiftlerde aldatan taraf cep telefonunu mümkün olduğunca partnerinden gizler ve rehberinde farlı isimlerle kayıtlı numaralar olur. Bunun yanı sıra eve geç gelme durumları ve aradığınızda meşgule atılma gibi durumlar söz konusu ise aldatılıyor olabilirsiniz. Aldatan kişilerin davranışlarında genel olarak birtakım değişiklikler gözlemlenir ve eşine karşı olan ilgisi bir anda artar. Bu da aldatan kişinin kendini ele vermemek için uygulamakta olduğu birtakım taktiklerdir.

Aldatan Eşinizi Nasıl Takip Edebilirsiniz?

Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyor ve kuşku içinde mi yaşıyorsunuz? Kafanızda aldatıldığınıza dair olumsuz düşünceler mi var? Eğer ilişkinizde aldatıldığınıza dair düşünceleriniz ve kuşkularınız var ise ufak birkaç takip yöntemi ile eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Eşinizi en kolay şekilde takip etme yöntemlerinden biri de kredi kartı harcamalarını takip etmek. Yaptığı harcamaları kolay bir şekilde listeye dökebileceğiniz kredi kartı ekstresi ile eşinizin harcamalarına göre tahminlerde bulunabilirsiniz.

Aldatan kişilerin ruhsal durumuna göre kimisi eşlerine karşı daha yakın ve sıcak davranışlarda bulurken bazıları ise eşlerine karşı daha uzak davranmakta ve ilgisi azalmaktadır.

Telefon Hassasiyetine Karşı Dikkat

Aldatan kişiler genel olarak cep telefonu şifrelerini değiştirmekte ve telefonuna karşı olduğundan çok hassasiyet göstermektedir. Genel olarak ortada olan telefon bu gibi durumlarda gizlenmektedir. Eğer eşiniz telefonunu gittiği her yere götürüyor ise ve cep telefonunu incelemenize izin vermiyor ise mutlaka bu durum kötü bir niyete işarettir.

Genellikle aldatanlar ne kadar çok dikkatli davransa da eşleri mutlaka hissetmekte ve bu durumu bir şekilde ortaya çıkartmaktadır. Bu da ilişkilerin son bulmasına sebebiyet vermektedir.