• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

4 Adımda Cildinizi Düğüne Hazırlayın

  • 1

Hayatınızın en önemli günlerinden bir tanesi düğün oluyor. Bu özel gün için en güzel gelinlik seçiliyor, aksesuarlar seçiliyor derken sadece bununla kalmak ne mümkün. En dikkat çeken yerlerden biri yüzdür. Düğünde cildinizin parlak ve kusursuz durmasını herkes ister. Bunun için sizde düğün öncesi bakım yapmaya ne dersiniz? Düğün öncesi cilt bakımı yapmak için 4 adımı izlemeniz yeter. Cilt bakımı sayesinde sizde parlak ve güzel bir cilde sahip olacaksınız.

Düğünde milyonlarca kişinin önüne çıkıyoruz. Çoğu insan düğünde sizi ilk defa görüyor. İyi bir izlenim bırakmak için cildin pürüzsüz ve güzel durması oldukça önemli. Aynı zamanda düğün makyajı yapılırken de cilt bakımı yapmış olmanızın avantajlarını göreceksiniz.

4 Adımda Cilt Bakımı

Düğün öncesinde gelinlerin streslerini ortadan kaldıracak, hem de ciltlerine muhteşem bir bakım uygulayarak yorgunluklarını atmasına yardımcı olan bu bakımı İsveçli bir güzellik firması hazırladı. Düğün öncesinde yaşanan yorgunluklar ve uykusuzluk nedeni ile cildiniz bitkin düşebilir. Fakat bakım yaparak cildi tekrar canlandırabilir, ışıl ışıl bir görünüme sahip olabilirsiniz. İşte o muhteşem cilt bakımı;

  • Cildi Ölü Hücrelerden Arındırın

Cildin mat ve cansız durmasına neden olan ölü hücrelerdir. Işığımızı keserek ciltte matlaşmaya neden olur. Bu nedenle düzenli bir cilt bakımı yaparak ölü hücreleri yüzümüzde temizlememiz gerekir. Cildinizden ölü hücreleri arındırmak için iyi bir cilt bakımı serisini kullanabilirsiniz. Bu ürün cildinizde oluşacak ölü hücreleri temizleyerek canlı durmasını sağlar.

  • Nemlendirmeyi Unutmayın

Cildi nemli tutmak her zaman daha genç bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Temiz ve ferah durmasını sağlar. Nem oranı azalmış bir cilt oldukça bitkin ve kurumaya yüz tutmuş bir cilttir. Cildinizi nemlendirmek için cilt bakım ürününüzü doğru seçmelisiniz.

  • Göz Çevresi Bakımını Unutmayın

Yorgunluğun ve bitkinliği ele veren yerlerin başında gözler geliyor. İlk bakışta dikkat çeken ilk yerde gözdür. Bu nedenle göz ve göz çevresi bakımını iyi yapmamız gerekir. Gözaltı morluklarını ortadan kaldırmak ve kazayağı bölgesine bakım yapmak gerekir.

  • Kendinize İyi Bakın

Düğün alışverişlerinde ve hazırlıklarında her şeyi kendiniz halledemezsiniz. Bu sadece sizi yıpratır. Bu nedenle size yardımcı olacak arkadaşınız eşiniz dostunuzdan yardım isteyin. Sizde düğünün tadını çıkarın.