• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Trend Saç Kesimleri

  • 1

Saç trendleri her yıl farklı modellere ev sahipliği yapıyor. Peki 2019 yılında hangi saç kesimleri trend olacak. Yeni yıla girer girmez yeni saç modelleri kendini göstermeye başladı. Bu yılda geride bıraktığımız yıllar gibi oldukça ilgi çeken saç modelleri karşımıza çıkıyor.

Yeni yılın trend kıyafetleri ile birlikte saç modelleri de kendini göstermeye başladı.2019 yılında saçınızda bir değişiklik yapma istiyorsanız, size uygun modeli bulmalısınız. Yeni saç kesimi modelleri çok konuşulacağa benziyor. Eskilerden ilham alınarak hazırlanan yeni saç kesimi katalogları içinde oldukça ilgi çeken modeller mevcut. Gelin birlikte bu yıl hangi saç kesimlerini göreceğiz bir göz atalım.

Retro Saç Kesimi

Adından da anlayacağınız gibi eski yılları yansıtan bir model ile karşılaşacağız. Eski modelin yeni yıl uygulaması ile birlikte karşımıza çok güzel saç modeli çıkacak. 2019 yılında saçına büyük bir değişiklik yapmak isteyen biri için oldukça iddialı bir saç modeli Retro saç kesimi. Havalı bir model olan Retro saç, özel bir yere gittiğinizde herkesin ilgisini çekecek.

Class Saç Kesimi

2019 yılının gençleri en çok bu saç modelini tercih edeceğe benziyor. Havalı, iddialı bir saç kesimi olan Class saç kesimi, hem kibar hem de şık bir kesim diyebiliriz. Doğal görünmek isteyen gençler bu saç modelini kesinlikle tercih etmeli.

Yüzü ince ve saç telleri ince olanlar için ideal bir seçim olacaktır. Aynı zamanda çalışan bayanlar için ofis şıklığını yansıtacak class saç kesimi ile yeni yıla damgasını vuracak. Hatta 2019 yılının gözdesi olacak.

Katlı V Saç Kesimi

Saçları çok olanlar ve kabarmaları önlemek isteyenlerin saç kesimi diyebiliriz. Kullanımı, taranması kolay olduğu için tercih ediliyor. Saçın daha az görünmesini ve kolay kullanılmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda şekil vermesi de bir o kadar kolay.

2019 yılında V saç kesimi trend hale gelecek. Olgun bayanlar tercih ederek kendini daha genç göstermeye yardımcı olabilir. Aynı zamanda saçların daha sağlıklı uzamasına yardımcı olur. 2019 yılında V saç kesimi trendi ile sizde yeni yılda değişiklik yapabilirsiniz.