• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 Saç Rengi Modası

  • 1

Dönemin yeni saç rengi trendleri belli oldu. Bu sezonun saç renkleri oldukça cool görünüme sahip. Modaya aya uydurmak istiyorsanız bu yılın saç rengi trendleri arasında size de uygun bir renk bulmak mümkün. Gelin birlikte bu yıl en çok hangi renklerle karşılaşacağız bir göz atalım.

2018 yılında oldukça farklı saç renkleri karşımıza çıktı. Pembesini mi istersiniz, sarısını mı değişik renk tonları ile oldukça renkli bir yıl geçirdik. Peki, 2019 yılının trend saç renkleri neler? Yeni yılın gelmesi ile tm ezberler unutuluyor. Yepyeni bir yıl karşımıza çıkıyor. Bu yıl kıyafetleri ve saç renkleri ile yine çok konuşulan bir yıl olarak karşımıza çıktı.

Yeni yılda koyu saç rengi sevenlerin yüzleri gülecek. Geride bıraktığımız yıla nazaran oldukça farklı saç renkleri hakim diyebiliriz. 2019 yılının göze çarpan saç renkleri ile değişime hazır olun.

Aynı saç renginden sıkıldım, farklı bir ton istiyorum diyenler gelin haberimize;

Linving Coral Saç Rengi

Özelliklere beyaz tenlilere çok yakışacak bir trend ile karşı karşıyayız. Linving coral renk tonu sizi olduğundan genç gösterecek. Yeni yılın favori rengi living coral ile sizde değişime hazır olun.

Kar Grisi İle Asi Değişim

Her zaman farklı olmayı tercih edenlerin rengi diyebiliriz kar grisi için. Biliyorsunuz ki geçen yıl gri saç rengi, beyaza yakın saç rengi oldukça ilgi gördü. Bu yılın gözdesi sizce bu renk olabilir mi?

Küllü Sarı Vazgeçilmezlik

Sarı renk tonlarından vazgeçmek istemeyenlerin rengi küllü sarı olacak. Sarı tonu her zaman en çok tercih edilen renkler arasındadır. Bu nedenle bu yılın trend sarısı küllü sarı olarak 2019 yılına adımını attı. Herkesin bir tarzı, vazgeçemediği renk vardır. Sarı saç rengi ve tonları arasında küllü sarı bu yıla damgasını vuracak.

Jet Siyah Trendi

Siyah yaşam tarzını yansıtan farklı bir renk tonudur. 2019 yılında jet siyah, genç kızların gözdesi olacak. Buğday ve esmer tenli kişilerin tercih edebileceği renk yılın gözdeleri arasında yer alacak.


ETİKETLER