• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2019 İlkbahar Yaz Saç Trendleri

  • 1

2019 yılına girer girmez saç stilleri nasıl olacağı hakkında defileler düzenlendi. Yapılan defilelere baktığımızda bu ilkbahar yaz sezonunda doğal saç modelleri ön planda olacak. Aynı zamanda doğallığı minimal saç tasarımları ve jet modeller takip ediyor. Herkesin kendine özel bir tarzı vardır. 2019 yılında da kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz bir saç modeli muhtemelen vardır. Gelin birlikte bu yıl hangi saç modellerini göreceğiz göz atalım.

Minimal Pixie

2019 yılında pixie saç kesimleri daha bir minimel görünüyor. Bu sezon buz kesimlerden uzaklaşarak daha uzun ve klasik modeller tercih edilecek. 2019 ilkbahar yaz saç modelleri arasında bu saç modelini sık göreceğinize emin olabilirsiniz.

Islak ve Geriye Yatırılmış Saçlar

İster dağınık bir şekilde ister jet şekilde geriye yatan saçlar. Islak saç modelleri bu yılın trendleri arasında yer alacak. Akşam yemeklerinde, özel anlarda ve toplantılarda bu saç modeli ile karşılaşmaya hazır olun.

Dağınık Topuz

Dağınık veya havalı bir saç modelinden hoşlanıyorsanız dağınık topuz sizin için bu yıl en iyi seçimler arasında yer alacak. Romantik görünümlü bu saç modelini bu yıl çok göreceğiz.

Flörtöz Pembe

Renkli saç modeli deyince geçen sene bir birleriyle yarışan renkler görmüştük. Bu yıl flörtöz pembe bu renklerin başında geliyor. Sıcak iklimin en belirgin saç modelleri arasında yer alan bu renk tonunu sokaklarda sık göreceğiz.

Kulak Arkasına Atılan Saçlar

Makalemizin en başında doğallığın hakim olacağından bahsetmiştik. İşte size doğal saç modellerinden bir tanesi bu yıl saçlarınızı doğal bırakarak kulaklarınızın arkasına toplayabilirsiniz. Hem oldukça sofistik hem de cool bir akım olan bu saç modeli, büyük küpeler ile şahane bir görünüm kazanacak.

Saç Bantları

Minimal olarak tasarlanmış balerin şeritler bu yıl saçım gözümün önünde olmasın diyenler için doğru bir seçim olacak. Sıcak yaz günlerinde vazgeçilmez aksesuarlar arasında yer alan saç bantlarını sık göreceğiz.

Bebe Perçemler

Sıra dışı olmayı sevenler için tercih edilebilecek saç modelleri arasında yer alıyor. Kısacık kesilmiş perçemler bu yılın trendleri arasındadır.