• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Yazlık Tunik Modelleri

  • 1

Modası her daim devam eden giyim modellerinden birisi de tuniklerdir. 2018 yazlık tunik modelleri olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da çok sayıda renk ve desen seçeneği ile pek çok seçkin tasarımlarla dolu olan tunik modelleri karşınızdadır. Tunik deyince genelde akla tesettür giyim gelse de hemen her kişinin rahatlıkla tercih edebileceği tunik modelleri bu yıl da bizlere yeni koleksiyonu ile merhaba diyor. Tunik koleksiyonu olarak bu seneye damgasını vuran 2018 tunik tasarımları olarak en çok tercih edilen ve gözde olan modeller önü kısa arkası uzun olan tunik modelleridir. Düz kesim simetrik kesimlerde daha çok tercih edilen bu tasarımlar tunikler de bu yıl kendini yoğun bir biçimde kendini hissettirmektedir.

Dantel Dokunuşlar Detaylar Ön Plana Çıkarılmakta

Bu sezonun tunik tasarımları dikkate alındığında bu senenin en gözde dokunuşları dantel üzerine yapılmaktadır. Dantel tasarımı tuniklerde ve elbise modelleri başta olmak üzere pek çok giyim çeşidinde kendini hissettirmektedir. Tunik modellerinde de dantel kullanımı hafif dokunuşlarla tunik tasarımlarına renk katmakta. Üst bölümün bir kısmı dantel detaylar ile zenginleştirilerek tunik modellerine ayrı bir hava ve zenginlik katılmak istenmektedir. Dantel kullanımı daha çok sade düz renk tunik modellerinde ortaya çıkmaktadır. Bu şekilde düz ve renk tuniklere muhtemelen canlılık katılmak istenmiştir. Başarılı olunduğu da kesinlikle görülmektedir.

Sade Tunik Tasarımları Bu Yıl Ön Plandadır

Bu yılın tunik modelleri arasında genelde sadeliğe önem verilmek istenmiştir. Düz renk üzerine, asimetrik ve düz kesimler hareketli kesim modelleri ile taçlandırılmıştır. Bazı tunik tasarımlarına baktığımızda uzun elbise tarzı modellerin tunik versiyonuna da önem verilmiştir. Bu tarz modellerde aynı modelin hem elbise hem de tunik versiyonunu bir arada bulmak mümkündür. Model olarak genelde sade tasarımlara yer verilmekte. Düz renk kumaşlar üzerine dantel detayları ve etek kısmına pile modelleri de bu senenin tunik modasında en çok yerini alan tasarımlarından birisidir. Renk olarak her rengin pek çok tonları da belirgin şekilde bulunmaktadır. Böylece renk konusunda zengin bir arşiv karşımıza çıkmaktadır.