• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Yaz Düğünleri

  • 1

Özellikle, yeni gelin adayı hanımların merak ettiği konulardan birisi de, 2018 yaz düğünleri tavsiyeleri olmaktadır. Birçok insan için yaşamın en özel anlarından biri olan düğünler, hem manevi açıdan, hem de estetik ve eğlence bakımından son derece önemlidir. Kadınların, erkeklere nazaran daha meraklı olduğunu ve yaz düğünleri hakkında çeşitli sorularla meşgul olduğunu söyleyebiliriz. Bu yazımızda, yaz düğünleri hakkında önerilerde bulunacak ve sizlere yardımcı olacağız.

Kır Düğünleri

Doğa ile uyumu ve yapımındaki zorluk sebebiyle, kır düğünü birçok gelin adayının hayallerini süslemektedir. Yaz düğünleri arasında sıklıkla tercih edilen kır düğünlerinde sade ton renklerine yönelmeli ve yaz mevsimine uygunluğu kontrol edilmelidir. Ağır ve gösteriş temalı renklerin tuzaklarından kurtulmalı ve zarif bir atmosfer yaratmaya çalışmalısınız. Kır düğünlerindeki elbise seçimlerinizde ise nefes alabileceğiniz ve hafif kumaşlara yönelmelisiniz.

Sahil Düğünleri

Sandaletlerinizi kullanmaya ve topuklu ayakkabılarınıza elveda demeye hazırlıklı olmalısınız. Düğün tavsiyeleri seçenekleri arasında sahil düğünleri, içerdiği romantizm ve özgürlük temalarıyla sizlere unutulmaz anlar yaşatabilir. Mavi tonlarının yoğun hakim olması ve doğa ile iç içe olması sebebiyle, sahil düğünlerinin vazgeçilmezler arasında olduğu bilinmektedir. Saç aksesuarı modellerini titizlikle incelemeli ve sahil düğünü temasına uygun olarak hareket etmelisiniz. Saç tokaları ve inci benzeri sembollerle dolu taçlar kullanabileceğinizi unutmamalısınız.

Otel Düğünleri

Şato düğünlerinde görülen şıklık ve zarafete eşdeğer olabilecek otel düğünleri, yaz aylarında sıklıkla tercih edilmektedir. Canlı renklerin ve estetizmin hâkim olduğu bu seçeneği kusursuz yapmak sizlerin elinde! Kumaş seçimleri, aksesuarlar ve kullanacağınız koyu tonlarla çevrenizdeki tüm gözleri üzerinize çekebilir ve unutulmayacak bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Düğün seçenekleri arasında hem kolaylığı, hem de estetik tavrı ile dikkat çeken otel düğünlerini değerlendirebilirsiniz.

2018 yaz düğünleri hakkındaki bu yazımızı titizlikle incelemeli ve size en uygun düğün modeli hakkında fikir sahibi olmalısınız. Hayalinizi kurduğunuz düğünün kusursuz bir döngüde olması, aksesuar, ambiyans, elbise seçimleri ve üzerinde durmanız gereken detaylara bağlıdır. Yaz düğünlerinin vazgeçilmezi olmak istiyorsanız, diğer yazılarımıza bakabilir ve unutamayacağınız bir anı kendi ellerinizle yaratabilirsiniz.