• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Uzun Elbise Modelleri

  • 1

Modası her zaman için var olan ve olmaya da devam edecek olan uzun elbise modelleri u yıl da en seçkin tarz ve modelleri ile yıla damgasını vurmaya devam ediyor. Baharın havasını yansıtan cıvıl cıvıl ve canlı ve hareketli modeller, yaza doğru hazırlık aşamasında içinizi ısıtacak olan renk ve desenlerde uzun elbise modelleri bu yıl da en güzel tasarımlar karşımızda. Çiçekli desenlerden, düz sade desenlere kadar her zevke hitap eden, birbirinden güzel ve hoş uzun elbise modelleri bu yıl da vitrinlerde en güzel şekilde göz dolduruyor. Dolabını yenilemek isteyen kişiler için ideal renk ve desen seçenekleri ile 2018 yılı uzun elbise modelleri sizleri bekliyor.

İçinizi Isıtacak Baharın Tadını Yansıtan Elbise Tasarımları Sizlerle

Bulunduğumuz bahar mevsimini en iyi şekilde yansıtacak içiniz ısıtacak olan baharın tadını yansıtan uzun elbise tasarımları bu yılda en seçkin koleksiyon ile karşınızda. Bu senin modası özellikle bahar tadını en iyi şekilde yansıtacak olan bol çiçek desenli modellerdir. Renkli görünümü ile kişiyi almak için dürtüleyen bu modelleri çok seveceksiniz. Yere kadar uzanan pek çok renk ve desen seçenekleri ile zengin model seçeneklerine sahip pek çok tarzda ve modelde uzun elbise modelleri sizleri bekliyor. Zevkinize uygun olan modelde elbise seçerek bu bahar siz de baharın tadını en güzel şekilde çıkarabilirsiniz.

Yaza Doğru Merhaba Derken

Yaza doğru merhaba derken uzun elbise tasarımları olarak gözde ve seçkin en güzel modeller sizlerle buluşmayı planlıyor. Bahar ayını yansıtan modeller aynı zamanda yazı da en güzel şekilde kucaklayacak tasarım ve modellerde. Zengin renk ve desen seçenekleriyle pek çok model ve tasarımda uzun elbiseler sizler için en güzel renk ve desen modelleriyle bu yıl karşımızda. Bu sene belirttiğimiz gibi en çok dallı, çiçekli modeller hem elbiselerde hem de eteklerde kendini hissettirmekte. Her zevke hitap edecek tarzda olan modeller sizler için bu yıl karşınızda. Karar vermekte zorlanacağınız pek çok model ve tasarım sizler için sergilenmekte.