• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Pantolon Modası Göz Kamaştırıyor

  • 1

Yaz-kış her dönemde giyilebilen pantolonlar bu sene de göz kamaştırıcı şekilde karşımıza çıkmaktadır. 2018 pantolon modası olarak bu sezona özel gözde ve seçkin modeller sizlerle birlikte olmaya devam ediyor. Sıra dışı modeller bu sene pantolon koleksiyonunda yerini almakta. Alışık olmadık tarzda tasarlanan bu modeller mevsim geçişleri için de ideal tarzda tasarlanmış olan konseptler içinde yerini almaktadır. 2018 pantolon tasarımları içinde eşofman ayrıntılı pantolon modelleri, paperbag tasarımı pantolonlar, abartılı paça detaylı pantolonlar, kargo pantolonlar, ekose desenli pantolonlar bu yılın pantolon modasında yerini alan ve tercih edilen modellerdendir. Renk geçişleri ile farklı renklerde bulabileceğiniz bu tasarımları bu yıl pantolon modasında kullanabilirsiniz.

Eşofman Görünümlü Pantolonlar Çok Moda

Bu yılın favori olan pantolon tasarımları içinde eşofman görünümlü pantolonlar oldukça moda. Tıpkı bir eşofman altı gibi görünüm sergileyen bu tarz pantolonlar hem kullanımı rahat hem de spor şıklığını tercih edenler için ideal. Eşofman giymek bilindiği gibi kişiye oldukça rahatlık sağlar. Ancak eşofmanla bazı yerlere gitmemiz abes kaçabilir. Bu bakımdan her ortamda eşofman rahatlığını yakalamanız açısından bu tarz pantolonlar tasarlanmıştır. Hem şık hem de oldukça rahat olan bu pantolon modasını günlük yaşam dışında, ofiste, arkadaş toplantında ve daha pek çok yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kullanımı rahat olduğu kadar kişiye hoş ve şık bir görünüm de ayrıca katmaktadır.

Paperbag Tarzı Pantolonlar

Şıklığı ve rahatlığı ile adından söz ettiren pantolon modellerinden birisi de paperbag tarzı pantolonlar olmaktadır. Bu tarz pantolonlar görünümü ile sıra dışı bir görünüm sergilemektedir. Bu özelliği ile de sıra dışı takılmaktan hoşlanan ve görünümü ile farklı olmayı tercih eden kişiler için ideal bir tasarımdır. Bu tarz pantolonlar bol ve geniş kesimiyle kendinizi içinde rahat etmenizi sağlayacaktır. Bol ve geniş tasarımıyla bel kısmınızı da olduğunuzdan çok daha ince göstermenizi sağlayacaktır. Paperbag tarzı pantolonları iş yerinde ofis şıklığı olarak, günlük yaşamınızda sokağa çıkmak için rahat bir giyim tarzı olarak ve dahası pek çok ortamda şık ve değişik giyim stili olarak kullanabilirsiniz.