• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Gelinlik Modelleri Trendleri

  • 1

Sıcaklıklar yükseldiğinde, takılan aksesuarlara ve kapalı model gelinliklere olan ihtiyaç düşer. Salaş görünümlü bir gelinlik tercih ederek seksi bir silueti atlayın fakat imparatorluktan çıkmış gibi duran aşırı büyüklükteki her aksesuarı ve parlak malzemeyi tercih edin – formunuzu şekillendirmek için yardımcı olacak bir gelinlik tasarlanmasını sağlayın. Relax- fit görünüm günlük hayatta olduğu kadar gelinlik modellerinde de geçerli. Konforun çok önemli olduğu sıcak havalarda en iyi şekilde çalışır. Uzman tavsiyesi: Prova yemeği veya resepsiyon için bu görünümü sportifleştirerek misafirlerinizi şaşırtın, daha sonra aksesuarlarınız ve elbiseye ilave olarak dikilmiş parlak önlük ya da aksesuarlarla çekici bir görünüme sahip olun.

Sahilde Bohem Gelinlik Trendi                                

Sahil gelini, tül kumaşlar, yumuşak silüetler ve zahmetsiz şıklıklar ile bağlantılı uzun bir arketiptir, ancak bu sezonun sahilde tören trendi, narin aplikler, karmaşık detaylar, ince bağlar ve şık minilerle daha uyumludur. Bohemia gelinlik modeli gardırobunuza almayı düşünürken, şaşırtacak bir model tercih edin – misafirleriniz bol dökümlü şifonda düşük omuzlu bir detay bekleyeceklerdir.

Gelinliklerde Hangi Renkler Moda?

Gelinlik renk skalasında, fildişi ve beyaz renklerin hükümdarlığı kabul edilmiş bir şeydir. Fakat her mevsimde, risk alıp farklı olanı seçmek de mümkündür. Yumuşak pembeler, pastel çiçek baskılar, limonî sarı, yumuşak mavi ve fıstık yeşilleri, her şeyin çiçek açtığı aylarda taze hissedilen bir görünüm için floral desenli gelinlik uygun olacaktır.

Straplez Gelinlik Modelleri 2018’de Nasıl Şekillendi?

Straplez gelinlik modeller, uzun yıllar boyunca tahtını kimseye kaptırmadı ancak  sonra omuz dekoltesi düğün törenlerini salladı ama şimdi straplez, hiçbir yere gitmediğini kanıtladı. Fırfırlı, omuzları açık olan ve tazelik hissi veren versiyonu olan klasik omuz straplezlerini de gelinlik trendleri listesine ekleyebilirsiniz. Minimalist modelleri sevenler için, yazlık danteller ve baskılar aşırı gelebilir. Şık ve keskin şekillerden ziyade, hem sanatsal hem de kolaylık hissi veren narin dökümlü kumaşlar, minik pileler ve el yapımı bağlantılar tercih edin. Daha çok elbise görünümünde olan bu gelinliklerde dekoltenizi iyi seçmeniz gerekiyor. Bu sene minimalist görünümlü gelinlikler için ön kısımda şifon kumaşla çapraz verilmiş dekolteler öne çıkmaktadır.