• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Erkek Tişört Modelleri

  • 1

1939’da Oz Büyücüsü için ilk tanıtım tişörtü üretildikten sonra insanlar çeşitli marka ve etkinliklerin yanı sıra eğlence ve kâr için de gömlek tasarlıyorlar. Uzun yıllardır devam eden trendlere rağmen, tişört tasarımlarında her yıl için trendin ne olacağını tahmin etmek her zaman kolay değildir. Sonuçta, yıl boyunca ortaya çıkan pop kültürü etkinliklerinin ve diğer trendlerin çoğu tasarım dünyasına girecek. 2018 yılı için en trend erkek tişört modelleri yavaş yavaş su yüzüne çıktı.

 

Hawai Baskılı Tişörtler

Hawaiian baskı, son zamanlarda podyumlarda sıkça gördüğümüz ve 2018 erkek giyimi ipuçlarından da birisi. Tropikal tarzın renkli mercanları ve çiçekleri hem Louis Vuitton tişörtler hem de SSS World Corp tasarımlarında ortaya çıktı. Pac Paz stili tişörtleri bu genel Salt Life trendine uyacak şekilde düşünün. Bu trend için bir tişört tasarlamaya odaklanmanız, hem tişörtün renginde hem de büyük Hawaii çiçeklerinin nasıl en iyi şekilde uygulanacağını bulmak olmalıdır. Bir deniz kaplumbağası veya Hawaii gün batımının bir grafiğini eklemek gibi başka tropikal temaları da uygulayabilirsiniz.

Gerçek Fotoğraf Baskılı Tişörtler

2018 için genel tasarım trendlerinden biri daha büyük, daha yüksek çözünürlüklü fotoğraflar olacaktır. Daha iyi baskı işlemleriyle, favori bir fotoğrafa sahip olan ya da popüler bir fotoğrafın fotoğrafını içeren bir kağıda baskı yapılan türden benzersiz görüntüler oluşturmak her zamankinden daha kolay olacaktır. Bunu tasarımlarınıza çeşitli şekillerde uygulayabilirsiniz. Aile toplantıları ve diğer etkinlikler için kişiselleştirilmiş tişörtler oluşturun veya eşsiz bir yere ziyarete gittiğinizde, sadece oraya özel bir tişört oluşturulabilir. İsteğe bağlı baskı sunan işletmelerde bir fotoğraf tişörtünü oluşturarak, eylemde bulunmak yine çok trend görünüyor.

Spor Temalı Tişörtler

Spor temalı tişörtler uzun senelerdir hep favori olmuştur. Bunun 2018’de değişmesini beklemeyin. Geçmişte takım ismi ve oyuncunun isminin kullanıldığı minimalist yaklaşımdan ziyade rakamlar ve daha fazla seçenek görmek mümkündür.

Bir spor tişörtünü tasarlıyorsanız, o takım veya spor hakkında insanların söylediklerini düşünün. Takım için söylenenleri bir karaktere nasıl dâhil edebilirsin? Spor temalı tişörtlerin çok çeşitli renklerde sunulacağı da kesin.