• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Erkek Spor Ayakkabı Modelleri

  • 1

Artık her spor ayakkabıyı sneakers olarak adlandırıyor ve bizler de   ‘spor ayakkabılara takıntılı’ olarak adlandırılabiliriz neredeyse.“ Tenis ayakkabısı ”ya da“ spor ayakkabısı ”dediğinizde, bunlardan yeterince yararlanamayacağımız konusunda hemfikir olabiliriz. Eskiden bir çift spor ayakkabı kullanılıyordu ve başka bir spor da o ayakkabıyla yapılıyordu, ama şimdi bu çizgiler bulanıklaşıyor ve bizim en sevdiğimiz kot pantolonumuzla koşu ayakkabılarımızı giyip dışarı çıkıyoruz. Evet, koşu ayakkabılarımızı koşmak için saklamamız gerektiğini biliyoruz, ama artık kendimize engel olamayız. Koşudan boş zamana ve tasarımcıdan en yeni trendlere ve renklere kadar, bu sezon en yeni erkek spor ayakkabılarını topladık. 2018 yılında en iyi erkek spor ayakkabılarını seçtik.

Adidas ‘Adizero Temp’ Erkekler İçin Koşu Ayakkabısı

Bu model yeni mevsimi başlatmak için mükemmeldir. Bu koşu ayakkabısını seviyoruz çünkü hafifler, dar bir havalandırma için örgü ve delikleri var ve hem ıslak hem de kuru şartlar için mükemmel. Ayrıca, beyaz, turuncu ve lacivert renk kombinasyonları harika gözükürken, aynı zamanda siyah, çivit ve beyaz renklere de sahip olabilirsiniz.

Nike Classic ‘Cortez’ Erkekler İçin Beyaz Spor Ayakkabı

Klasik Nike geri döndü! ‘Cortez’i seviyoruz çünkü bu bizi gerçekten daha basit zamanlara geri götürüyor. Nihai rahatlık için yastıklı ayak tabanına sahip deri tabanlı bir spor ayakkabı. Aynı zamanda tümüyle de siyah oluyor, ya da son zamanların trendi bembeyaz.

 Converse ‘All Star’ Ripstop Erkek Spor Ayakkabı

Bu modeller, ilkbahar-yaz gündelik (ve rahat) bir görünüm için mükemmel bir sneaker. Dayanıklı kanvastan yapılmış desenli bir görünüme sahiptir ve giymeyi bekleyen gündelik ayaklar  veya neredeyse her haftasonu spor yaptığınız şortlar için mükemmeldir.

Nike Air Zoom Pegasus Sneakers Gri, Siyah ve Platinyum Rengi

Nike sonunda Flymesh kaplamasını güncelledi, bu yüzden havalandırma için daha iyi hale getirildi, ancak yine de süper rahat, hafif ve tek minder var. Bu ayakkabıları kırmızı, mavi, beyaz ve diğerleri gibi çeşitli göz alıcı renklerde bulabilirsiniz.

Steve Madden Designer Koyu Lacivert Slip-On Canvas Sneakers

Bunlar sıcak havalar için mükemmel spor ayakkabılardır (merhaba ilkbahar ve yaz!). Çok rahat değiller, çok ağır değiller ve lacivert, siyah ve gri renkte üretiliyorlar.