• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Erkek Sokak Modası Trendleri

  • 1

Geçmişten gelen güçlü moda akımlarından esinlenip onları yeni öğelerle harmanlayan markalar, önümüzdeki sezon için sarsıcı tonu belirlediler. Tutucu-ağır ama şaşırtıcı derecede giyilebilir, şimdi gördüğümüz en önemli görünüş kuşkusuz yılın geri kalanı için de geçerli olacaktır. Yani, hangi parçalara yatırım yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız, 2018 için en iyi on erkek moda trendleri hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

Vintage Parçalar 2018 Sokak Modasının Nabzını Tutuyor

2017’nin kapanışı sırasında, vintage dalgası kadınlar için yoğun bir şekilde devam ediyordu. 2018’e gelindiğinde, erkekler tarafından da benimsendi ve şimdi erkek pantolonundan ceketlere ve hatta şapkalara kadar her parçada görülebiliyorlar. Vintage görünümü sağlamak için, ceket veya blazer gibi tek bir parçayı kullanarak işe başlamayı deneyin. Daha sonra, kendinize güveniyorsanız, pantolon veya şapka ya da çanta gibi eşleşen bir parça eklemeyi düşünün.

Balıkçı Yaka ve Takım Elbise Kombinasyonu

Suit giyim hiçbir zaman tarzın dışına çıkmaz, ancak her mevsimde uyarlanmış görünüşünüzü trend olarak göstermenin bir yolu vardır. Bu sene trendi yakalamak, elbiseni eşleştirdiğin şeyle ilgili. Yani, havalar soğuduğunda, boğazlı kazak için her zamanki gömleğini değiştir. Şık bir takım elbise ile balıkçı yaka bir trikoyu birleştirerek, inanılmaz şık bir görünüm elde edebileceksiniz. Ofis, akşam yemekleri ve diğer yarı resmi davetler için deneyin.

Camel Rengi, Bejler, Nötr Renkler 2018’in Trend Renkleri

Renklere gelince, bu sene en çok zengin ve sıcak kahverengi tonlarını düşünün. Özellikle devetüyü renk olarak oldukça açık bir ifade yaratıyor ve baştan aşağı giyildiğinde şaşırtıcı derecede şık görünüyor. Eğer giydiğiniz her parçayı camel tonlarına çevirmeyi seçerseniz, görünümü kırmak için seçimlerinizin tonunda bir miktar farklılık olduğundan emin olun. Alternatif olarak, sadece bir parça camel tonunda parça kullanmak isterseniz, onu özel bir palto haline getirin ve nötr renkler, beyaz gömlek, mavi kot pantolon ve spor ayakkabı gibi basit tasarımlarla eşleştirin.

Yumuşak Dokular

Tüm erkeklerin bu yıl sabırsızlıkla bekledikleri bir şey, konfor oranının artmasıdır. Yumuşak dokular da 2018’de erkekler için önemli bir rol oynayacaktır. Yumuşak kürk, keçe ve kadife, süet de dâhil olmak üzere dokunsal kumaşlar trendler arasında. Sonbahar ve kış ayları için ideal olan bu trend, sıcak kahverenginin yanı sıra nötr beyaz ve siyah renk tonlarıyla ortaklaşa bir moda akımı sürdürmektedir.