• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Erkek Saç Modası

  • 1

Görünümünüzü yenilemek bir gece dışarıda yediğiniz yemekten daha pahalıya mal olmaz. Evet, küçük bir araba fiyatının eşdeğerini yeni bir gardıroba harcayabilirsiniz, ancak “normal” olandan başka bir şey isteyecek kadar cesur olursanız, berber koltuğunda 45 dakika harcamak aynı etkiye sahip olabilir. Artı, beğendiğimiz bir berber dükkânı – peluş koltuklar, sıcak havlular ve ikramlar, caddeye doğru bir yürüyüşten çok daha keyifli olur. Eğer 2018’in saç trendleri hakkında konuşacaksak, son yıllarda hâkim olan tiz, kısa ense ve yan tarafları gölgeleyen daha uzun, daha az geleneksel tarzların yükselmesini bekliyoruz. Bunun dışında, daha kısa kesimler için, saçın aşırı derecede işlenmiş görünümleri reddeden bir trend söz konusu. Daha az emek, daha havalı saçlar. Sonunda, geride bırakabileceğimiz yeni bir yıl için yeni bir tarz kararı.

2018 Yılında Saçlar Punk Akımının Etkisinde

Önümüzdeki aylardaki en önemli eğilimlerden biri, aynı uzunluktaki saçların yukarıya kaldırılması ancak dağınık kalması gibi alışılmamış bir görünüm. İdeal olarak, en az 8 cm uzamış saçlar olması gerekli, böylece çok fazla doku ve hareket elde edebilirsiniz. Bu tarzı küçük bir deri ceketle destekleyebilirsiniz.“ Berberinize saçınızı gerçekten doğramasını isteyin. Robert Pattinson saçı tarz bir saç kesimi için örnek model olabilir.

Erkekler İçin Uzun Saç Dalgası Geri Geldi

Uzun saçlar, son mevsimlerde sürekli bir geri dönüş yapıyor, ancak bu, 1980’lerin büyük rockspray dozu anlamına gelmiyor. Omuz boyu saç ile erkeksi bir his vermek için daha şık ve daha rafine bir şey tercih edin. Stil yaratmak için yapmanız gereken tek şey, orta-parlak bir krem ​​uygulamak veya nemli saçlarınızı parmaklarınızla geriye atıp, saçınızı saç çizgisinden uçlarına kadar geriye doğru tarakla taramaktır. Basit ve inkâr edilemez derecede şık. Bu tip saç modeline örnek ise Brad Pitt saçı olarak gösterilebilir.

Kısa Ve Pratik Saçlar

Kısa saç erkekler için her zaman moda olan bir model. Bu kesimde daha kısa dokunuşlar var. Yan taraflar sadece makasla daha uzun tutulabilir. Son zamanların moda saç stili olan ön kısmın uzun bırakılması da tercih edilebilir. Özel bir ayırma çizgisi yoktur, ancak daha rahat bir görünüm için yan tarafa hafif bir tarama yapılır.