• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Erkek Gözlük Modelleri

  • 1

Güneş gözlükleri çoğu erkek için mevsimsiz bir aksesuardır, ancak şimdi havaların daha sıcak olması ile birlikte bir güneş gözlüğüne olan ihtiyaç artacaktır. Görünümünüze yeni bir çift renk tonu eklemek için daha fazla sebep var. Erkekler için 2018 yaz sezonun en iyi güneş gözlüğü seçimine odaklanalım. İşte 2018 yılının öne çıkan güneş gözlüğü markaları ve modelleri;

Ray Ban

Ray-ban’ ın klasik yuvarlak-kare altın ton stili, son zamanlarda festivaller, bayramlar ya da sadece Instagram üzerinde iyi görünmek için en popüler aksesuarlardan biri olarak görünüyor. Açısal ve güçlü bir kemik yapısı olan gözlük modeli son derece trend.

Moscot x END

Johnny Depp’in Moscot’un Lemtosh tonlarını takmaya başlamasından beri, ünlü erkekler için “geek chic” gözlük modellerini çalıştılar. Bu sezon, klasik şekli modaya uygun bir güncellemeyle sunmak için END ile işbirliği yaptılar. Son derece trend ve göz alıcı.

H&M

Bir banka soymadan da yüzünüze uygun tasarlanmış bir gözlüğe geçiş yapmak isterseniz H&M mağazalarına uğrayabilirsiniz. Dünyanın önde gelen gözlük markalarından esinlenen H&M, hesaplı ve şık bir tercih yapmanızda yardımcı olacaktır.

Linda Farrow

Linda Farrow güneş gözlüğü, retro tasarımı modern sofistike ile birleştiriyor. Bir çift burun köprüsüne sahip olan yarım çerçeve güneş gözlüğü, 18-22 karat altın kaplama hafif titanyumdan el işçiliğidir. Bu zamansız pilot tarzı gözlüklerle trendi yakalayabilirsiniz.

Persol

Persol en eski ve en saygın güneş gözlüğü üreticilerinden biridir. Klasik bir Persol şekli, anahtar deliği tasarımında metal köprüsü, on-trend kare polarize lensler, hafif bir metal çerçeve ve elbette markanın ikonik gümüş oklarıyla yenilenmiştir. Temiz ve keskin bir modern kenarı olan bu Persol güneş gözlüğü, yaz görünümünüze şık bir dokunuş getirecektir.

Dior

Güneş gözlüğü şıklığınızı, sportif DiorSynthesis01 renkleriyle tamamlayın. İmzalı Dior tarzı çerçevelerdeki spor motifi, Dior Homme hazır giyim koleksiyonundan, fütüristik bir his veren gümüş aynalı lensler ile tasarlanmıştır. Beyaz çerçeveler daha koyu ten rengine sahip olanlar için uygundur, bu yüzden bronzluktan en iyi şekilde faydalanın ve sonra bunları takın. Soluk tenli beyler dikkat, bu renk bronz bir yüzde dikkat çekecek.