• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Düğün Trendleri

  • 1

2018’de düğün yapmayı mı planlıyorsunuz? Eğer öyleyse, bu düğün trendlerini mutlaka bilmeniz gerekiyor. 2018’de bir düğün yapmayı planlıyorsanız, araştırmaya başlamak için harika bir yerdesiniz. Sonuçta, ‘Ben yaparım’ diyeceğiniz yıl içinde trend olacak konuları öğrenmek, özel gününüz planlanırken hayati olacaktır. Sezonun en belirgin trendlerine odaklanarak farklı bir düğün konsepti ile ev sahipliği yapabilirsiniz.

Endüstriyel Görünümlü Binalarda Düğün Trendi

Tüm da düşündüğünüz düğün temanız için bir mekan. Gerçekten, endüstriyel görünümlü mekanlar için büyük bir talep var. Bu tür mekânlar daha çok boş bir tuval olmaya meyillidir, burada çiftler resepsiyon ile istedikleri gibi oynayabilirler. Endüstriel tasarımlı bir bina içinde romantik bir dekor muhteşem bir hava yaratır. Açık alanlar ve endüstrileşmiş mimari 2018 düğünleri için önemli bir trenddir ve gerçekten de Bu, çiftlerin çizginin dışında bir mekan tercihi ile modern bir düğüne ev sahipliği yapmasına izin verdiği için fark yaratır. Artık çoğu gelin bireyselliklerini ve farklı bakış açılarını gerçekten göstermek için eşsiz ve alternatif bir mekan arıyor.

2018 Düğün Teması Trendi

2018, gün ışığının kullanıldığı ve her şeyi temel alanlara dönüştürecek bir yıl. Doğal ışık ve cilalı detayların önemli olduğu minimalist bir görünüm çok trend. Herhangi bir çiçek dekoru için bakır ve metalik detaylar, mermer unsurlar beyaz ve yeşil tonlar. Bunlar endüstriyel tarz ile çok kullanılıyor.

Çiçek Dekorasyonu Trendleri

Düğün için çiçek dekorasyonu söz konusu olduğunda, sadece yeşillik talepleri gittikçe daha popüler hale geldi – masa üstleri ve asılı çemberler şimdi küçük bir yaprak kullanımıyla ormanlık alanlara dönüşüyor. Çanak çömlek, bu dekor parçasına bir yükseklik verirken, yapraklar renk katıyor, bu da onu herhangi bir masaya mükemmel bir şekilde ekliyor ve bu çeşitliliği farklı boyutlarda yapabiliyorsunuz. Bu yıl özellikle, düğünlerde cam fanuslar çok trend. Masa üstlerine yerleştirilen fanuslar yeşillikler ya da bazı çiçeklerle doldurulup taze bir ortam yaratıyor. Masa çelenklerinde ise durum şöyle; Seni masanın karşısında göremiyorum ‘, masaların merkezindeki dekorların yüksekliği konusunda daha ihtiyatlıyız, geleneksel uzun aranjmandan ziyade alçak çelenkler trend.