• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2018 Düğün Trendleri Neler?

  • 1

2018 için yeni düğün trendleri şekillendi. Pek çok düğün geleneğine ve zamansız temalara sadık kalmak istiyorsanız, bu en özel gününüzü diğerlerinden ayıracak ve gelin-damat için daha da kişiselleştirecek olan yeni bir evlilik trendi söz konusu. Çiçek güncellemelerinden (moda ve bitki örtüsü), yeni yiyecek ve dekor trendlerine kadar, 2018’in düğünlere getireceği tüm yenilikler.

2018 Yılın Rengi – Ultra Violet

Yılın rengi ortaya çıktı! Bu her zaman düğün trendlerinde nelerin geleceğinin büyük bir göstergesidir. Geçen yıl yılın rengi yeşil tonları idi ve tabloların, enstalasyonların ve buketlerin içinde yeşil dekoru tercih eden bir gelin akını gördük. 2018 tamamen Ultra Violet mor ile bezenmiş durumda. Bu yüzden davetli ağırlama alanları ve masa dekorunun yanı sıra bol miktarda mor çiçek esintileri görmeyi umuyoruz; peçete ve plakalar gibi, bunun dışında i kristaller ve akik gibi materyaller yeni nesil düğün dekorunda ek olarak kullanılacaktır. Ayrıca herhangi bir Ultra Violet moru görünümüne ışık katmak için altın aksanlar mükemmel olacaktır.

2018 Gelinlik Trendleri

2018 kışında her tarz ve büyüklükteki kollardan klasik stillere romantik bir dokunuştan başlayıp, kıvrak ve ışıltıya hükmeden gelinlik koleksiyonları kış gelinleri için kadınsı ve romantik bir görünüm kazandırdı. 2018 yaz düğünleri trendleri ise tatil modunda; sosyal takvimdeki en popüler aktivite olan düğünler, plaj havası,  çiçekler, tatil havasında misafirler ile birlikte geliyor, liste devam ediyor . Sıcaklıkların yüksek olduğu zamanlarda giyilecek bir gelinlik, açık hava törenleri ve eğer ihtişamlı bir otelin merdivenlerinden aşağı yürümeyecekseniz, şortlar, mayolar ve kabarık üstler misafirlerinizin kostümleri olabilir.

2018 Gelinlik Trendi: Floral Desenler

Dünyadaki en sıcak iklimlere ve ilham verdikleri moda motiflerine dönerek, görünümünüze bir canlılık ve mevsimsel uygunluk hissi vermenin en havalı yollarını deşifre edin. Ruffle gelinlik modelleri, floral, tiers ve flounces gibi tasarım unsurları, yaz mevsimine uyan doğası gereği eğlenceli bir havaya sahiptir. Öne çıkmış çerçevenizi vurgulayan flamenko tarzı etekler, çıplak omuzlar, yüksek sıcaklıklar için doğru hissi veren ince bir cinsel çekiciliğe sahip olacaktır. Danteller ise yıl boyunca gelinliklerde kullanılabilir ancak kordonlu dantel gibi daha dokunsal bir seçenek olan Güpür ve Makrame, yaz aylarında giyildiği zaman daha uygun oluyor. Bu danteller, daha açık, daha beyaz ve doğaldır bu yüzden gelinlere plaj konsepti ya dabahçe partilerini tamamlayan net bir görünüm verir.