• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2017 Saç Modası

  • 1

2017 saç modası2017 SAÇ MODASI
Her yıl yeni çıkan değişik saç modellerini uygulayarak modaya ayak uydurun.İşte 2017 saç trendleri.
1-Düşük At Kuyruğu Saçlar
Düşük at kuyruğu saç modelleri normal seyreklikteki saçlara sahip kadınlar için en ideal ve kolay yapılan saç modelleri arasında yer alıyor. Günlük ve sokak tarzına sahip olan düşük at kuyruğu saç modeli size oldukça zarif ve şık bir görünüm verecektir.
2-Tost (kıvrımlı) Saçlar
70’lerin sonu ve 80’li yıllara damga vuran bu saç modelleri bu yılda çok moda.Tost olarak bilinen bu saç modelini hemen her yerde görebilirsiniz.Davetlerde sokak modasında partilerde.
3-Balerin Topuzu Saçlar
Çok sempatik masum bir ifade veren bu saç modeli Sonbahar-Kış defilelerinde oldukça ön plana çıkacaktır.Kullanımı oldukça basit ve rahat olan bu model herkes tarafından tercih edilmektedir..Spor ve klasik her iki kombine de kadınların güzelliğini yansıtan en ideal saç modelleri arasında yer alıyor.
4-Çılgın Kıvırcık Saçlar
Baş etmesi biraz zor çok bakım isteyen saç modellerindendir. Özellikle bu saçlar gereğinden fazla gürse daha fazla çaba ve zaman harcanması gerekiyor. Doğru bir seçim ve kesim ile zamanınızın önemli bir kısmını alan uzun ve baş edilmesi zor saçlarınızı güzel ve havalı bir görüntüye sokabilirsiniz.
5-Saçaklı Saçlar
Saçaklı saç modeli, özellikle düğün,davet gibi özel etkinliklere katılacak kadınlar için oldukça güzel bir alternatif sunuyor. Resmi etkinlikler için tamamen dağınık bir saç stili yerine daha zarif ve kısmi dağınık stiller de tercih edebilirsiniz. Günlük yaşantınızda ve davetlerde kullanırken size oldukça rahatlık sağlayacak bu saç modeli size zarif ve şık bir görünüm katacak.
6–Düz Saçlar
Düz ve uzun bakımlı canlı saçlara sahip olmayı bir çok kadın ister.Kuaföre gitmeye gerek kalmadan, kısa sürede, kolayca yapılan düz saç modeli zamandan kazandırırken bütçenizi zorlamadan saçlarınızın en şık biçimde görünmesine yardımcı olabilir.Spor ve günlük yaşantınızın yanında oldukça şık davetlere yine dümdüz saçlarla gidebilirsiniz.


ETİKETLER