• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

2017 nin Çok Konuşulacak Trendleri

2017 nin Çok Konuşulacak Trendleri
  • 1

2017 nin Çok Konuşulacak Trendleri2017 NİN ÇOK KONUŞULACAK TRENDLERİ
Her yıl yeni trendlerin çıkmasıyla birlikte moda sürekli değişim etkileşim içinde.İşte 2017 de en çok konuşulup moda olacak trendler…

Büyük beden ceketler

Bu yıl dar vücudu saran ceketlerinizi bir kenara kaldırın.Tercihiniz ceket ya da vücuda tam oturan blazer ceketlerinizi 2 beden büyütün.Salaş bir ceket modası. Bedeninize büyük görünen ceketler Jil Sander, Celine ve Balenciaga gibi markaların elinden geçti. “1989’dan bu yana ceketler gözümüze hiç bu kadar güzel görünmemişti” diyeceksiniz.

Konik topuklar
Minik topuklar moda oldu olalı yeni topuk şekilleri de belirmeye başladı. Vintage modasından etkilenen 80’lerin topuklarını günümüze kazandıran Celine gibi markalar minik topukta konik olanları tercih etmenize neden olacak.

Neon çiçek desenleri
Siyah beyaz grafik baskılarınızı bir kenara koyun.Baştan ayağı çiçekli giyinmeye, nakışlı ve baskılı ürünler almaya hazır olun.Jeanaleriniz bilde desenli baskılı heryerde bulabileceğiniz bir moda yılı. Kış bitmeden baharı da getirmeniz olası.

Geniş pantolonlar

Skinny pantolonların dar boru paça dedikleri pantolon modaları bu yıl modasının ufaktan geçmeye başladığını daha önce duyurmuştuk. Artık daha fazla culottes modeli pantolonlar ile kumaş pantolonlar revaçta. Ama siz yine de kat kat duran, şalvarı andıran pantolonları tercih  edin.

Elbise altına tayt modası

Renkli desenli elbiselerinizi fuşya gibi neon gibi renklerli taytlarla kombine edip altına sitiletto giyerek modaya ayak uydurun bu yıl.Parıl parıl, 90’lar göndermeli bu moda 2017’nin ilk günlerinde kendini gösterecek.

55eac99bf018fbb8f896b947


ETİKETLER